Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velem? Múlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Múlik a szerelem? Vagy nem vagy érett komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt és mostanában úgy érzem, ha nincs velem, nem hiányzik annyira, mint eddig, viszont ha vele vagyok, akkor le sem szakadunk egymásról, álandóan ölelgetjük szeretgetjük egymást, tényleg nagyon jól megvagyunk és nagyon ritkán veszekszünk. Heti 2-4 nap találkozunk. Nagyon féltem a kapcsolatunk, tervben van az összeköltözés is, de ha ez a heti 2-4 nap is elég a találkozásra, akkor mégis hogy fogom megszokni, hogy mindig együtt vagyunk? Arra is gondoltam, hogy kevés idő jut magamra, meg az én hobbijaimra, szeretek néha egyedül lenni, ez megint az összeköltözés ellen szól. Tapasztaltabbak tanácsát kérném ilyen helyzetről!

20/F

PS.: barmok kíméljenek.


2011. okt. 9. 11:02
 1/5 DiMalto ***** válasza:
ha kételyeid vannak hülyeség össze költözni,mert egy idő után az idegeidre fog menni.....
2011. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Addig még van kb 3 évünk. Úgyis kiderül annyi idő alatt, hogy össze passzolunk-e annyira, hogy össze költözzünk. Engem az ijeszt meg, hogy az a hiányérzet, az a fellángolás ami az elmúlt 11 hónapban jellemző volt rám, elkezdett múlni.
2011. okt. 9. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem költöznék össze a párommal ilyen idős korban, ha csak nem szól rá komoly érv. Pl. ugyanabba a városba mentek tanulni, valahova messzire és jó lenne ismerőssel megosztani az albit.


Ha összeköltöztök az jelentősen megváltoztat mindent. A mondás, hogy lakva ismeri meg egymást két ember, teljes mértékben igaz!! Attól, hogy együtt fogtok élni még nem láncolhatjátok magatokat egymáshoz! Nem lehettek együtt non stop, mert az úgy gyorsan elront mindent. Be lehet ezt is osztani, pl. elmondod, hogy te ma este haverokkal iszol egyet, asszonykádat otthon hagyod kész... Vagy te ma el akarsz menni edzeni, asszonykád megint csak találja fel magát egyedül, ez is kész... Nem kell feladni az egész életedet és azokat a dolgokat amiket szeretsz csinálni csak azért mert összeköltöztök! Persze ez oda-vissza működik. Attól hogy együtt laktok, kelleni fog a szabad tér mindkettőtöknek! Te is elengeded őt egyedül ide-oda, ő is elenged téged, ez így működik.


1 év után pedig természetes hogy az érzések kicsit megcsappannak, de ilyenkor derül ki igazán, hogy mennyire is vagytok jók együtt, hiszen ez egyértelműen a hullámvasút alját jelenti, amikor vagy ijedtedben kiugrassz a kapcsolatból, vagy teszel azért, hogy több közös élményetek legyen, újra megfogjon benne valami ellenállhatatlan és küzdesz azért, hogy újra annak a hullámvasútnak a csúcsára érjetek... Problémák mindig lesznek, akár érzelmileg is. Ezeket meg kell tudni oldani, márpedig ha akarod, akkor megtudod oldani!

2011. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig nekem nagyon jó érzés, hogy valakihez ennyire ragaszkodhatok és ő viszonozza.
2011. okt. 9. 11:18
 5/5 A kérdező kommentje:
11:17 köszönöm szépen, ahogy időnk engedi tenni fogok azért hogy a hullámvölgyből kikerüljünk. Nagyszerű alkalom lesz rá az évforduló nemde? :)
2011. okt. 9. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!