Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá szüleimet,...

Hogyan vegyem rá szüleimet, hogy kiengedjenek egyedül/barátaimmal motorozni?

Figyelt kérdés
Hello, spóroltam egy kicsit és sikerült venni egy kis motort, de sajnos azt érzem hogy elpazaroltam mert szüleim nem engedik hogy motorozzak, apu meg nem ér rá, mert dolgozik.. A kismotor jogsit leszeretném tenni, de még belekéne jönnöm, hogy ne teljesen tudatlanul álljak a vizsgáztató elé
2011. júl. 1. 23:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem közúton, hanem földúton mennék.. Esetleg két percig percig tartozkodnék normál uton..
2011. júl. 1. 23:28
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy, hogy nem engedik?
2011. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az oktató hogy megtanítson :) Annyira sok valakitől lehet hallani hogy előtte kicsit el akar menni gyakorolni legyen szó motorról vagy kocsiról de hát minek az oktató ha nem azért hogy megtanítson??? Nem mindenki teheti meg hogy előre megveszi a járművet és gyakorol, hidd el találkozott már olyannal aki úgymond nem gyakorlott. Az a dolga hogy mindent elmagyarázzon az alapoktól. A szüleidet pedig megértem hogy nem engednek ki mert ha van valami az az ő felelősségük plusz hozzátenném hogy a földút is közútnak számít szóval ugyan azok vonatkoznak egy elhagyatott földútra is mint a sima utakra és ott is összefuthatsz rendőrökkel is.
2011. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Látniuk kell rajtad, hogy van felelősségtudatod, komolyan állsz hozzá.
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizsgáztató elé állsz, hanem van előtte oktatás. Annak éppen az a lényege, hogy megtanulj motorozni. Ha vizsga nélkül elkapnak a zsaruk, kellemetlen lesz a szüleidnek.
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igazából 9 éves korom óta motorozok, jelenleg váltós motorom van, és tanulgatom még a kezelését.. 15/f Ja és a házunktól kb 10 méterre van egy egy csomó olyan hely ahol szinte senkisem jár..
2011. júl. 1. 23:37
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Elég nagy vagy, nem értem mért nem engedik :S Mit mondanak mért nem?
2011. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Apu megengedné, de anyu az mindentől félt, és már kicsit tulzás..
2011. júl. 1. 23:43
 9/32 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nem mondanak semmit, apu már küldött hogy menjek el a közeli boltba, ami a szomszéd utcába van, de anyu leállította..
2011. júl. 1. 23:43
 10/32 anonim ***** válasza:
De nem szeretem én az ilyen szülőket, ez már túl túlzás 15 évesen. Nem értem, mit hisz mi lesz?:O
2011. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!