Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá szüleimet,...

Hogyan vegyem rá szüleimet, hogy kiengedjenek egyedül/barátaimmal motorozni?

Figyelt kérdés
Hello, spóroltam egy kicsit és sikerült venni egy kis motort, de sajnos azt érzem hogy elpazaroltam mert szüleim nem engedik hogy motorozzak, apu meg nem ér rá, mert dolgozik.. A kismotor jogsit leszeretném tenni, de még belekéne jönnöm, hogy ne teljesen tudatlanul álljak a vizsgáztató elé
2011. júl. 1. 23:26
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szeretnek meg minden, de ez már néha túlzás hogy ennyire félt anyu, az van hogy: szeretnék ha lenne jogsim, leis szeretném tenni, a motort már megvettem ( saját pénzből ), de a jogosítványra is azt akarják hogy én fizessem, de nem értik hogy nem tudok sehonnan pénzt szerezni.. mivel nincs diákmunka a közelbe
2011. júl. 2. 00:01
 22/32 anonim ***** válasza:

Na ez akkor így elég érdekes. Nekem ez úgy tűnik hogy nem is annyira akarják hogy legyen jogsid gondolom a féltés miatt is. Mert ha tudják hogy nem tudsz pénzt szerezni de szeretnék hogy meglegyen a jogsid akkor nyilván adnának pénzt. Max ilyeneket lehetne még hogy most kifizetik de pl tankolni neked kell bár ha nincs munka akkor nem tom miből :S

Nem irigyellek.

2011. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Pedig még értelmes dologra is költöttem a pénzem, véleményem szerint.. tehát nem számítógép, PSP stb.. A benzinköltséget talán tudnám állni, próbálok eladogatni cuccokat..
2011. júl. 2. 00:05
 24/32 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom anyuci egyetlen pici fia vagy és nem enged el a szoknyája alól :)
2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Tesód van? Vele is ilyenek?

Amúgy csak azért nem fizetik a jogsit hogy küzdj meg érte vagy anyagilag nem álltok úgy hogy x ft-ot kiadjanak ilyenre? Bár ha faterod megvette a motorját akkor biztos a jogsi sem adná fel.

2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
előbb legyen meg a jogsi, utána reklamálj, hogy nem ülhetsz motorra....
2011. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Van testvérem, vele annyira nem ilyen, bár 18 évesen alig akarják elegendni, de vhogy mindig kiharcolja hogy had mennyen el..
2011. júl. 2. 10:51
 28/32 anonim ***** válasza:
Te is harcold ki :) Ki lehet.:D
2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Te is harcold ki :) Ki lehet.:D



Mégis mit mondjak?

2011. júl. 2. 12:59
 30/32 anonim ***** válasza:
Mért a testvéred, hogy tudja kiharcolni? Csináld te is azt :)
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!