Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a vége, ha valaki...

Mi lett a vége, ha valaki időt kért tőled egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
3x is szakitás.
2011. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szakitás
2011. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakítás
2011. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol én kértem időt,ott megcsalás az ő részéről(miután újra összejöttünk),aztán ő szakított velem.
2011. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Időt kért, én meg szakítottam.Megmondom őszintén egy percig nem bántam, örültem is, hogy lett kézzel fogható indokom.
2011. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, ismerek egy ilyen párt, ahol a fiú félévente kér 1 ilyen 1-2 hetes szünetet.

felkeresi a volt nőjét, kuffantanak párszor, utána visszamegy a csajához, nagy szívekkel hirdetik közösségi oldalakon, hogy I LUV U! ^^<3

meg mindenféle 3-as, kacsacsőr...

sajnálom azt a csajt, hogy így átcs.szi a gyerek a fejét és hiába derül ki mindig, újra és újra visszafogadja, és hagyja, h palira vegye

az ilyeneknek csalánnyal kéne megcsapdosni a töküket :@

2011. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta már összeházasodtunk.
2011. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!