Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét vége fele járok,...

36. hét vége fele járok, jelentenek ezek a tünetek valamit a szüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap óta sokszor fáj a hasam alja, keményedik a pocak de 2-3 percig marad ugy. Sűrűbben járok ki pisilni is. De a mozgás az meg van a babánál. Pocak is lentebb van.
2011. júl. 28. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi a vége, az utolsó hónap, sok pisi, fájdogálás, jóslók...ha úgy érzed, ülj be jó meleg vízbe és ha nem múlnak el a fájások, akkor az már a szülés jele lehet, meg hát ha van több olyan, hogy 10percenként fáj fél-egy percet, és ezek nagyjából ciklikusak, és aztán 7-8 percenkéntiek lesznek, akkor az már lehet a szülés jele...de ez is megtévesztő lehet, mert ezek el is múlhatnak, viszont ha már jó pár órája folyamatosan vannak és csökkenő ütemben lesznek a fájások egyre sűrűbbek, akkor az az lesz...de sztem amiket leírtál, még közel nem azok így látatlanban.

3gyerekes mami

2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek jóslók.Ilyenkor már azért sűrűsödik a pisilhetnék,mert a baba beágyazódott a medencébe és nyomja a hólyagot.A pocak is leszáll a várandóság végére.A baba mozog rendesen.Ez teljesen normális ilyenkor már.Nemsokára eljön a szülés ideje.Hamar eltelik a visszamaradó idő.ez a pár hét alatt ezeket már tapasztalni fogod.Egyre jobban fogysz vizesedni.szülés előtt pár nappal nekem már nem is apadt le a vizesedés a lábamról.
2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon eltérőek vagyunk, ezekre a tünetekre senki nem tudja megmondani, mikor jön a baba. Jóslófájások, keményedések teljesen természetesek, plusz vedd hozzá, hogy hidegfront van (sok baba megszületett előbb). Nekem két hete mondta az orvos, hogy bármikor találkozhatunk, de a baba maradni akar. (Mára vagyok kiírva). Türelem (nagyon nehéz, tudom)

Minden jót :)

2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ki birnám én valahogy, csak közbe kiütéseim is lettek amik viszketnek, és nagyon rossz :(
2011. júl. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!