Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajos kérdés, érdekelne a...

Csajos kérdés, érdekelne a véleményetek!?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de a "legjobb" barátnőjének úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a barátnőm nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a barátnőm fenekét is neki áll csapkodni az meg csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépni.Szerinted mért engedi ezt a barátnőm amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk,és még nem is csak ez az egy barátnője van.Látom néha a barátnőmön,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Úgy fél éve összevesztek valamin,és azóta nem is találkoztak ráadásul a barátnőm folyamatosan azt mondta hogy ha meglátja megtépi aztán egyik napról a másikra megint "puszi pajtások" lettek.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a barátnőm és megmutassa neki hogy ki a keményebb!

A barátnőmet nem szeretném erről kérdezni mert sokszor látszik rajta hogy kínos neki amit a barátnője csinál és amikor egyszer kérdeztem tőle hogy mért hagyja magát gyorsan terelte a témát.Ja és általában mióta újra összebarátkoztak nem a barátnőm keresi barátnőjét hanem a barátnője a barátnőmet,ezért se értem hogy most ez miért van.Érdekelne mit gondoltok erről a helyzetről,és légyszíves normális válaszokat írjatok,vagy ha történt veletek ilyesmi légyszi írjátok meg!


2011. júl. 3. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miert ugral a baratnojenek, nem is nagyon erdekel.

Egyet viszont tanulj meg. Nem attol lesz "kemeny" valaki, ha megtepi a masikat, vagy eppen box meccsre hiv ki valakit. Az egy ilyen, az egy allat.

A kemenyseg az, mikor kulturaltan tudsz az elet minden akadalyat kezelni. Ilyen embernek lesz tekintelye, es igaz baratai.

2011. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezében tartja a mogyoróit!

Az éretleneknél már csak így van. Ha tényleg törődsz vele, hozd fel a témát, mesélj neki másik hasonló esetekről, hogy kíváncsi vagy a véleményére.

Én mindig megmondom a legjobb barátnőimnek ha hülyék, persze ritkán szólok bele mint csinál mert nem az én dolgom, de ha úgy érzem kínos helyzetbe hozhatja magát akkor őszinte leszek. A piccákat meg jobb leszarni.

2011. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha neki így jó,szerintem hagyd,majd tanul a hibából.

Ezek szerint szükség van arra a lányra,ha nem hagyja a fenébe.Majd Ő tudja meddig jó neki egy ilyen barátság.

2011. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na de ez az,hogy látom a barátnőmön,hogy nem tetszik neki a dolog pl.ha a barátnőm bekerül egy társaságba akkor ő van a központba,amikor megjelenik a barátnője viszont még majdnem hogy a wcre is engedélyt kell kérnie tőle,ha ki akar menni.

Ráadásul a barátnőm elég verekedős típus legalább is volt már hogy összeugrott egy másik csajjal,sőt hapsinak is képes neki menni (mondjuk mindig a másik kezdte)de ezzel a p.csával nem tudom mért nem rendezi le a dolgot?

2011. júl. 3. 12:29
 5/6 anonim válasza:
Vagy zsarolja valamivel a barátnődet a csaj. Vagy szerintem a barátnőd olyan akar lenni mint a másik csaj. Lehet hogy nem tetszik neki ez de akkoris olyan akar lenni mint ő ezért engedi el amásik csaj hülyeségeit. mert akkor azthioszi hogy jobblesz.
2011. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem hogy zsarolja mert a "barátnő" akkora pletykafészek hogy ha az tudna valamit akkor azt mindenki tudná,ráadásul a barátnőm is tud a csajról egy két dolgot úgyhogy nem valószínű a zsarolás!És azt se hiszem,hogy olyan akar lenni,mert nekem már mondta,hogy ha még egyszer játssza az úrnőt megtépi,de aztán azóta se történt semmi.
2011. júl. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!