Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kérdés kettős:Hogyan tudja...

A kérdés kettős:Hogyan tudja egy kereskedő visszavásárolni/beszámítani 2-3 évnél idősebb számítógépem. (Mint kereskedői módszer érdekelne. ) Újraértékesíti, vagy a hulladékáron veszi meg, vagy mit kezd vele?

Figyelt kérdés
Pl.:Van egy 6-10 évnél idősebb gépünk is. Ezzel lehet valamit kezdeni, ez még érték? Kuka, esetleg csak a ház? A javítási költség nem éri meg, viszont a tárolt dokumentumok bizalmasak.
2011. okt. 29. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hulladékként nem fizet érte kb semmit, viszont megsemmisítésre köteles átvenni (ingyen!), ha kéred tőle. 6-10 éves gépnél szerintem a házat sem érdemes már megartani. Ha működik, akkor esetleg ér még 5-15000Ft-ot, attól függően, hogy mi van benne.
2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, akkor ezek szerint a 6-10 éves gép egyértelműen kuka. Ha jól gondolom a 2-3 évnél idősebbnél is ideje volna adatot menteni, aztán megnézni mit enged be a config/ház.

Viszont, ha kereskedő vagyok, hogy tudom újrahasznosítani?

2011. okt. 29. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved/lehetőséged tesztelni-szerelgetni a régi alkatrészeket és azokból olcsón gépeket összerakni, akkor pár évre tudsz gépeket adni olyanoknak is, akiknek a teszkós-akciós gép is drága.
2011. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A válaszod orcátlanul rokonszenves, mellesleg jól hangzik. Alkalom adtán, majd igyexem nem elfelejteni...

Köszönöm

2011. okt. 31. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!