Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha ezt műveli az...

Normális, ha ezt műveli az anyukám?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Állandóan meg akarja szabni, hogy mit vegyek fel, ha éppen nekem nem tetszik a választása, balhézik, és megsértődik, hogy mennyire szemét vagyok szándékosan ellent mondok neki..(nem vagyok sem emo, sem rocker, teljesen átlagosnak mondható vagyok)

Egyébként nagyon jófej, jól kijövünk, de ha erről van szó, gyakran kiborul a bili..

Szerintem ennyi idősen "jogom van" eldönteni egyedül, hogy milyen ruhát szeretnék felvenni, nem vagyok már óvodás vagy kisiskolás.. :)


(Rák a csillagjegye, és rájuk egyébként is jellemző, hogy ha vmi nem úgy alakul ahogy szeretné, képes megsértődni és napokig nem szólni a másikhoz, még ha ő maga is tudja, hogy nincs igaza, akkor sem vallja be.)


2011. júl. 3. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel, amit akarsz, az ez irányú hülyeségét meg rá kell hagyni szerintem, nem is kell rá reagálni. Én 30 vagyok, de ahányszor télen együtt megyünk az utcán, mindig addig b.szogat, amíg be nem gombolom a kabátom, meg vannak olyan ruháim, amiknek tényleg semmi baja, de minden egyes alkalommal, amikor látja rajtam, megjegyzi, hogy miért nem dobom már ki, mert ilyen meg olyan, és akkor minimum tíz percig ez megy. Én se szólok már rá semmit, ő is megsértődik. Ez neki a dilije, szerintem a legtöbb anyukának van valami hasonló.
2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha anyuka leszel egyszer Te is, tudni fogod, miért ilyen az édesanyád. Persze, az édesanyák természete nem egyforma. Van, aki aggodalmaskodó, van, aki lazább, stb.

Egy gyerek a szülőnek mindig gyerek marad.

2011. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen van, mondd neki h szeretnél beszélni vele. Leültök, elmondod neki h örülsz h szeretne még ennyit gondoskodni rólad, de 22 éves vagy, nem kislány, szeretnéd ha úgy öltözhetnél fel ahogy te szeretnél. Meg hogy ezzel nem akarsz semmit rosszat, csak nem szereted amikor megharagszik rád ezek miatt.

Ha minden jól megy megérti :)

2011. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

már mondtam neki, hogy nem szeretem ha beleszól az öltözködésembe, és emiatt nem kellene állandóan megsértődnie, mert felesleges. Egyébként is olyan személyiség vagyok, aki nem szereti ha irányítják :)

De rá se ránt..

2011. júl. 3. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen az egyik nadrágomra azt mondták, hogy ilyet még a k... se vesznek fel.Ma már belátom igazuk volt, de akkor megsértődtem.
2011. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 13:59

Talán a természeted hasonlít az övéhez :))))

2011. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anyukám is rák,ő a fiam nevelésébe akar folton beleszólni,meg hogy szerinte a férjem dönt helyettem,meg hogy mindenki ellene van,meg besértődik,olyan néha mint egy kisgyerek,nehéz vele,de az öltözködésembe nem szól bele,néha kicsit önző,és lelkileg terrorizál,bűntudatot kelt ok nélkül,nem könnyű eset az biztos
2011. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na igen.. a bűntudat keltés ismerős... :)

Egyébként köszi, hogy írtatok!

2011. júl. 3. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!