Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha elmondanám neki?

Mi lenne, ha elmondanám neki?

Figyelt kérdés

2007-ben megismerkedtem az interneten egy lánnyal, akkor a legjobb barátnőm volt. De még mielőtt ezt gondoltam, azt hittem, 1-2 hónap és vége a barátságunknak. (Ez velem az interneten mindig így volt. Miután a barátaim elballagtak általános iskolából, velem senki nem foglalkozott.) Még két év volt ballagásig, gondoltam, attól még megismerkedek vele. Hát...a legjobb barátnőm lett, és én is neki. Az első msn beszélgetésnél pedig hazudtam. Féltem, hogy nem fog majd egyenrangúként kezelni magával, és cikinek fog tartani, ha megtudja, 11 éves vagyok, nem 12. (Mert ő annyi volt.) Ezért hát azt mondtam neki, 12 éves vagyok. És "ikreknek" kezeltük egymást, mert szinte mindenben hasonlítottunk egymáshoz. Best friends forever. Pontosabban 3 évig. És mikor új suliba ment, elfelejtett velem "törődni". Én ugye még csak 8. osztályos voltam, azt hitte, én is gimis vagyok. Megszűnt a kapcsolatuk, már facebookon sem vagyunk ismerősök. /Én töröltem, mert mérges voltam rá, és féltem, hogy elolvashatja a bejegyzéseimet, megnézheti a tablóképem, amit érdekes módon csak 1 évre rá raktam ki./ Most szeretnék neki csinálni egy videót, amiben elmondom ezt az egészet, és bemutatkozok neki újra. Elmondom, hogy hány éves vagyok valójában. De félek, hogy soha többé nem akar majd nekem írni, pedig még mindig ugyanúgy szeretem, nagyon hiányzanak a viccei és a beszélgetéseink.


Az ő helyében meg tudnátok nekem bocsátani? Nem mehet ez így örökké.


Ui: még sosem találkoztunk.


2011. júl. 3. 14:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
15/l
2011. júl. 3. 14:56
 2/16 anonim ***** válasza:
ne csinálj videót, semmit. ez a csaj már másokkal lóg..te is keress másokat. még a végén feltenné youtube-ra meg mutogatná a haveroknak a videót. felejtsd el.
2011. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne parazz mar 1 evert. Ha annyira akarsz vele baratkozni, ne videot csinalj, irj, hivd fel, jelold be ujra ismerosnek. Na ezert sz.r a Facebook meg tarsai. Kijohetnek a hazugsagok. Egyebkent, lehet mar regen tullepett a baratsagotokon, es rajtad. Lehet, hogy hulyen fog nezni, most mit akarsz tole, miutan igy viselkedtel.
2011. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, akkor levél.


De ő nem az a típus. Amikor tavaly novemberben ráírtam, írt hogy szia, kaptam ":D" jelet is, de nem kérdez tőlem semmit.

2011. júl. 3. 15:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kerdez, mert mar nem nagyon erdekli. Vagy, gondolja, majd meghallgatja amit Te akarsz neki mondani.
2011. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor majd 10 év múlva írok neki egy levelet, hátha addigra kinövi ezt a serdülőkori valamit.
2011. júl. 3. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Köszi csalódtam benned. Innen tudom meg. :'(
2011. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, csalódott. És nagyon szégyellem magam, de nem tudok vele mit kezdeni, kislány voltam, és nem akartam, hogy csak ezért ne szeressenek. :(
2011. júl. 3. 15:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Csalódtam benned de azt nem gondoltam hogy ilyen kis szőke vagy és hülye már bocs. Nem fogod fel hogy én vagyok az akivel szórakoztál. Hogy lehettél ennyire böszme hogy mások előtt kitárgyalod :'(
2011. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolso,

Na ne mar! Pont Te vagy akirol szo van! Epp most perdultel ide? Kicsi a vilag, de nem ilyen kicsi.

2011. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!