Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Mire számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Mire számíthatnék, ha elmondanám neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, én is neki, de most összejött egy csajjal, és én meg úgy érzem, hogy mekkora hülye voltam, hogy nem jöttem vele össze, és nagyon rosszul esik, hogy most együtt vannak.. : /
2011. aug. 12. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
hát most már hagyjad. nem lenne helyes ha most kezdeményeznél...és sztem ezzel el is b@sznád lehet h örökre....
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csábítsd vissza női fortélyokkal...küzdj érte..ne add fel a harcot!! ha tényleg úgy gondolod, h kell neked!!! nem szabad!!!!
2011. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik lányra nézve elég görény dolog lenne elcsábítani... ezt már sajnos elb*sztad. :/
2011. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!