Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan nagymamáról, aki használt, agyonkoptatott fülbevalót ajándékoz az unokájának keresztelőre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 07:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Az égvilágon semmit? Esetleg ha jobban belegondolok, talán a nyugdíjából nem futja új ékszerre/akármire. A kisgyereknek meg szerintem pont mindegy, mire értékelni tudná, addigra úgyis elveszik.
2011. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Vagy szegény vagy ősrégi családi kincs még talán az övé volt. Ne legyél ennyire anyagias :)
2011. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

1.) Nincs pénze újat venni, de mégis szeretne valamit adni

2.) Lehet, h ez ilyen családi örökség- szerű valami. Neked csak egy kopott fülbevaló, neki pedig hatalmas eszmei értékkel bíró valami, amit ő is az anyukájától kapott mondjuk.

2011. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kedves, hogy egy a múlt egy darabját adja a jövőnek.
2011. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg nincs pénze, vagy valami régi családi ékszer. Egyébként hallottál már róla, hogy a szándék a fontos?
2011. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

No comment....

(Az előttem szólók nagyon finoman fogalmaztak)

2011. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg vagy örökség vagy nincs pénze.


De én nem rakatnám a gyerekem fülébe egy használt ékszert. Lehet mindenkinek lepontozni, de a használt (általam kimosott) ruha még elmegy de ékszer amit már előtte hordtak, azt mááár nem!


Mondjuk fogadd el, mosolyogj, vágj hozzá jó képet, és mondd azt hogy azért nem hordja, mert el lett téve emlékbe, hogy azt nagyitól kapta a keresztelőjére... hozzáteheted azt is hogy nagyon vigyáztok rá, ezért lett eltéve, nehogy elvesszen, hisz tudja milyenek a kisgyerekek,még nem fogják fel az értéket, különben is hamar elvesztenek dolgokat... (kb valami ilyesmit)

2011. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Képzeljétek én is azt kaptam. Ma már nem él nagymamám, mégis nagyon kedves emlék. Nem azért adta, mert esetleg nem lett volna pénze újra, hanem azért, mert annak van egy plusz eszmei értéke. Ma már hordani nem hordom, de mégis egy féltve őrzött kedves emlék.
2011. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, akkor most írom a kiegészítést:

1.tele van pénzzel, a bőre alatt is az van

2.azt hazudta, hogy ujjonnan vette és ennyibe meg annyiba került

3.Végezetül nem anyagias vagyok, de nagyon bunkó tahó dolognak tartom az olyat, amikor a szemembe hazudik vki!!!!

Senkit nem értékeltem, mert nem ilyen válaszokra számítottam.

2011. júl. 4. 07:26
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Tehát a ruhát azt szerinted jobban ki tudod fertőtleníteni, mint az ékszert... Végül is egy fülbevaló sterilizálása olyan 5 percet és pár csepp alkoholt kíván....
2011. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!