Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne felvidítani?

Hogy lehetne felvidítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm, nagyon jó fej, életvidám, és mindenben segít nekem, amiben csak tud. Csak a testvéreivel nem jön ki jól, akik lépten-nyomon leégetik, ahol csak tudják:S. Tudom, hogy ez nem igaz, de persze mások nem ismerik, mivel elég zárkózott lány, nem haverkodik akárkivel. A testvérei meg bárkivel szóba állnak. És persze a földbe döngölik. Azt terjesztik róla, hogy lusta elvégezni az iskolát, holott most rakta le sikeresen a szakmáját, és mellé érettségije is van. Míg a másik testvérének 10 osztálya, a harmadiknak meg egy szakmája. A testvérei azt mondják róla, hogy nem akar elmenni dolgozni, amikor engem is rángat állandóan, hogy menjünk munkát keresni. Mentünk is jó pár helyre, a lábunkat lejártuk, de szerencsére nemrég összejött. Csak ez már engem zavar... Nem mer ismerkedni, mert fél, hogy a testvérei kicikizik a pasiját, meg otthon állandóan azt mondják, hogy őt senki se szereti, a pasik csak hülyítik. Tény, hogy nem volt még komoly kapcsolata, de én ismertem a barátait, és SZERETTÉK egymást. Még ha csak rövid ideig is. Hogy tudnám megnövelni újra az önbizalmát? Azt nem akarom neki mondani, hogy ő is járassa le a testvéreit, hiszen nem az a fajta, inkább tűr, nehogy veszekedés legyen. Mit tegyek?
2011. júl. 4. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig az kéne hogy Ő is vissza végjon, bár nem túl jó lesülyedni arra a szintre..
2011. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!