Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az egyik legjobb barátnőmne...

Ha az egyik legjobb barátnőmnek pasi miatt rossz kedve van akkor, hogy tudom felvidítani?

Figyelt kérdés
15 / F
2011. aug. 6. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát.. őszintén szólva, szerintem ilyenkor nem lehet egy lányt sem vígasztalni. :) Próbálkozhatsz, hogy megnézed vele a kedvenc filmjét, vagy valami vicceset csináltok, de szerintem ha egy lány szomorkodik egy fiú miatt, az addig fog, amíg magától fel nem vidul. De próbálkozni szabad, biztos jól esne neki. 16/L
2011. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos mesze van ahoz h filmezzünk:/
2011. aug. 6. 01:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm... hát akkor, nézhettek youtube-on videót, vagy ha van webkamerája, meg persze neked is, akkor csinálhattok képeket, vagy ilyesmit. Vagy gyertek fel ide, és olvassatok hülye kérdéseket. Meg válaszoljatok is rá. :D Van választék belőle bőven.
2011. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!