Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, ha volt a gyereke...

Mitől lehet, ha volt a gyereketek hasonló helyzetben, mi lett belőle? 2 évesem éjszaka, vagy hajnalban, napok óta egy órán át köhög, olyan "csholásos" módon, de egyébként semmi baja napközben sem.

Figyelt kérdés
Ez tart egy ideje, még volt ilyen, de az elmúlt, most újra előjött. A doktornő nem mond rá semmit.
2011. jún. 24. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta a 10 hónaposom,de én nem hagytam annyiban,a végén kiderült,hogy bronchitise van.Kapott szteroidos kúpot és elmúlt.
2011. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen. Minden hajnalban fél órát köhögtem. Anyu vett claritine akutot, többet nem köhögtem. Kicsiknek, 2-6 éves korig van claritine szirup.

Mi nem mentünk el orvoshoz, de ezek szerint allergia lehetett. Nekem sem volt semmi bajom napközben.

Jobbulást!

2011. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kétévesem is ezt csinálta 2 hónapig.Áprilisban kezdte a bölcsit,addig nem igazán volt beteg,akkor hirtelen mindent hazahozott.Semmi más tünete nem maradt csak a köhögés.Hetente 2x mentem orvoshoz,mert a bölcsiben is szóltak mindig,hogy "ugat" a gyerek alvás közben.Tüdeje,torka tiszta volt és mégis.3 hete megszűnt.Ő is csak alvás közben köhögött.

2011. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!