Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat hosszútávú, akár...

Kialakulhat hosszútávú, akár életre szóló kapcsolat két olyan ember közt, akik teljesen különböző stílusúak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki tényleg vonzó, kedves, és nagyon jókat tudunk beszélgetni, hasonlóan vélekedünk alapvető családi, párkapcsolati dolgokról, hasonló a zenei ízlésünk, egyebeket tekintve azonban teljesen különbözőek vagyunk.

Én a nyugodt, családcentrikus, "otthon ülős típus" vagyok, aki néha koncertekre, színházba, kiállításokra, felolvasó esteke jár, és imád olvasni. Főiskola mellett dolgozom főállásban, és próbálom tudatosan építeni az életem.

Ő meg... Dolgozik, tetoválónak tanul és tetovál, állandó bulik, edzőterem, haverok, öt percet képtelen nyugodtan megülni a fenekén. :)

És hát, randira hívott. Tényleg kedves, jó vele beszélgetni, és nagyon vonzó, azonban nehezen tudnám elképzelni magam mellette egy hosszú távú kapcsolatban. Kinőttem már a "járogatásból", szeretnék már végre egy kiegyensúlyozott, "komoly" párkapcsolatot, de félek, hogy rövid időn belül előjönnének a különbözőségből adódó problémák. Engem ugyan nem zavar, hogy ilyen pörgős, nem féltékenykedem, de én nem vágyom a vad bulikra például...

Érdemes belevágni egy ilyenbe? Elsülhet ez jól is, vagy eleve halott az ügy?

23L, a fiú pedig 26 éves.


2011. aug. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Az ellentétek vonzzák egymást.

2.Egy próbát megér. Ha nem sül el jól, és csak járogatás lesz, az úgysem tart tovább néhány hónapnál..szerintem.

2011. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig, akár évekig igen, de szerintem nem lesz belőle házasság, bocsi. Én is jártam így. Ugyanilyen helyzet alakult ki nálam mint nálatok, 16 voltam és már akkor nem működött. Lefeküdni sem feküdtünk le mert az állandó bulizásai miatt nem bíztam benne, hogy komolyan vesz. Ez csak az én véleményem, attól, hogy nekem nem sikerült még nektek lehet. Egy próbát megér, mert minden eset egyedinek számít és mindig akadnak kivételek:) Nah hát ezzel nem hiszem, hogy sokat segítettem.
2011. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod meg..akkor erre soha nem fogod megtudni a választ:)
2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő sem fog élete végéig" vad bulikba" járni, és ha jól érzed magad a társaságában és kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak, semmi akadályát nem látom.Én belevágnék a helyedben.
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, minden rajtatok múlik. Akárki akármit mond.
2011. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!