Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek meg itthonról...

Hogyan szökjek meg itthonról mert menni akarok buliznii de a szüleim nem engednek és ha azt mondom hogy bartnőimnél alszok akkor felhivnának vagy pedig elsem engednek. Mert egyszer már elszöktem és lebuktam kérek mindenkit adjatok tippeet? .

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legfontosabb kérdés, hogy MIÉRT nem engednek el?
2011. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ha van legjobb barátnőd beszéld meg vele, hogy falazzon neked. Hívja fel a szüleid, vagy menjen el hozzátok és kérjen el. Akkor szüleid is látni fogják, hogy tényleg ott leszel valakinél. Ő meg a szüleinek tudja azt mondani, ha esetleg tényleg felhívják őket is, hogy igen, ott vagy, csak épp fürdesz, x idő múlva vissza hívod őket. Sok szerencsét! :)

2011. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért mert nagyon fognak. De engem meg zavar mert menni szeretnék és mindenki megy.
2011. júl. 5. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy! Maradj a valagadon! Ha szüleid nem engednek el annak oka van.


És előbb írni tanulj meg , aztán akarj bulizni...

2011. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de évek múlva meg fogod érteni, hogy mitől féltettek a szüleid...sajnos van mitől:(

Egy valamit viszont jegyezz meg: a szüleidet soha ne akard becsapni! Ők neveltek, ők etettek, ők féltenek még most is.

Szerintem sokkal fontosabb, hogy a szüleiddel jó kapcsolatod legyen, mint egy nyamvadt kis buli.

2011. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
A szüleid nagyon jól teszik, hogy nem engednek el! Valószinű ők felfogták ésszel, hogy semmi keresnivalód az éjszakában. Most úgy érzed kicsesznek veled, de majd egyszer hálás leszel nekik ha látod a sok züllött haverodat akiket lesz.rnak a szüleik. Ha ez vigasztal engem volt, hogy 18 évesen se engedtek el bulizni. Nekem se tetszett a rendszer, de igy visszanézve köszi nekik :)
2011. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj csak otthon! Figyelj! Sose tudod, hogy mikor mi történik veled. Lehet épp valami rossztól óvnak meg. Lehet a sors azt akarja, hogy ne menj el abba a buliba.
2011. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!