Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a különbség az...

Férfiak! Mi a különbség az átlagos és a jó nő között?

Figyelt kérdés
sokszor hallom, olvasom ezeket a jelzőket. de mégis miben különböznek? mert azért a nők többségére az átlagos jelzőt használják, de mi az átlagon felüli, vagyis a jó nő?
2011. júl. 6. 18:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
36%
A jó nő kiemelkedő, az átlagos meg semmilyen.
2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
akkor inkább a te kategóriád szerint nem lennék jó nő...amikor párom meglátott egyből a társat látta bennem,nem azt h megdugna
2011. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
És ha én macialsóban, smink, ékszerek nélkül is kapom az "ajánlatokat", az milyen kategória?
2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48


Most erre mit mondjak?Ízlések és pofonok!A párod azt látta benned de én lehet hogy azt látnám benned hogy huuu de megdugnálak!:)Nem mindenki egyforma!Ízlések és pofonok mert ami nekem jó nő az lehet a párodnak nem,vagy fordítva!

2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
a páromnak jó nő vagyok,én vagyok számára a legszebb,és nem csak a társat látta bennem,de nem úgy nézett rám elsőnek,hogy csak megdugna...érted már?
2011. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53


Jó akkor úgy mondom hogy vannak a kedves aranyos jó nők és vannak azok a jó nők akiket ha meglátsz egyből a szex jut róla eszedbe hogy huu hát ezzel el hancuroznék.

Én legalábbis úgy veszem észre magamon hogy számomra vannak a kedves,aranyos de ennek ellenére szép nők,de vannak dögös bombázók akiket csak szexuális partnerként tudok elképzelni de partnernek alkalmatlanok lennének számomra,ami be is bizonyosodott az életem során is!

2011. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Esetleg pár külső jellemzővel is illethetnétek a két kategória közti különbséget
2011. júl. 6. 19:03
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A jó nőt meglátod, és azt gondolod magadban, ez jó. Az átlagosra fel se figyelsz.
2011. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem ezt leírni nehéz lenne így inkább linkelek képet!


Mondjuk őt eltudnám képzelni örökre életem párjának és nekem tetszenek az ilyen típusú nők,van benn valami báj valami nyugalom,nem tudom így elmondani!



[link]



Hát ez a kategória az ami elég rendesen merevedést okoz,de csak is szexuális célzattal tudnék vele lenni egy ilyen nőre nem bíznám rá az életem és elképzelni se tudom hogy egy ilyen típusú nő legyen életem párja,de szerintem ezek a fajta nők nem is arról híresek.:)De viszont kívánatos,de ezen kívül semmi!

2011. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja lemaradt a másik kategória linkje!:)



[link]

2011. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!