Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a különbség az...

Férfiak! Mi a különbség az átlagos és a jó nő között?

Figyelt kérdés
sokszor hallom, olvasom ezeket a jelzőket. de mégis miben különböznek? mert azért a nők többségére az átlagos jelzőt használják, de mi az átlagon felüli, vagyis a jó nő?
2011. júl. 6. 18:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a második szerintem az átlagost sem üti meg. Van egy ízlésed.
2011. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de a 2. linked elég ocsmány...pasi lennék tuti nem akarnám megdugni

akkor inkább őt :

[link]

klasszisokkal jobb,még női szemmel is

2011. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40


Az csak ürítésre szánnám!:D

De most nem pont ő rá gondoltam,csak a különbségek miatt linkeltem azt,azt találtam.

Most kereshettem volna még órák hosszát az ízlésednek megfelelőt!Miért nem kívánatos a teste?Szerintem ha férfi vagy és egy ilyen oda dörglözne a farkadhoz és elhúzna előtted a mézes madzagot akkor te sem mondanál nemet ha éppen nem a nagy őt keresed hanem csak egy kis szexre lenne szükséged!

2011. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
hát elég ocsmány az tuti...az a szemöldök,az undormány cigányos feje,a lógó mellei...előbb hánynám le,ha pasi lennék akkor is...ennél még a bal kezed is jobb nem????
2011. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még a százason is különbek állnak :D Ha te ezt szúrnád hát szíved joga...
2011. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
71%

Hogy ezeknek a férfiaknak mindig a dugàson jàr az eszük, a lényegtõl meg eltérnek.

A 3-ik linken minden mû, lehet ha az nélkül làtnàtok elfutnàtok elõle. A 2ik link meg eleve ijesztõ, még sminkkel is, hàt még anélkül. A F.R.-nàl no comment.

2011. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!