Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak a 37....

Mit vegyek anyukámnak a 37. szülinapjára? 14 l

Figyelt kérdés

nem dolgozom, úgyhogy nem tudok neki olyan nagy összegért vásárolni neki valamit. úgy 1500 ra gondoltam. ha csinálok neki valamit, azt nem nagyon tudja értékelni, csak bedobja a fiókba és kész. amúgy képet meg már múltkor hívattam elő, szóval az sem jöhet szóba :)


valami ötlet hogy mit vegyek neki?

örülnék a normális válaszadóknak.(felpontozlak)


2011. júl. 6. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem sütsz neki?:) Azt nem tudja bedobni a fiókba :)
2011. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál virágot (ha szereti) és készíts neki valami kis emléket.
2011. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a sütés jó, mert nagyon édesszájú :)

és milyen kis emléket?:)

2011. júl. 6. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

nekem van egy jó ötletem:talán nem is olyan költséges...csak egy kaspót kell venned(valamelyik otthoni cserepes virágnak),kell hozzá tojás(nak a héja),ragasztó és valami szép festék:)

az egyszerű és egyszínű kaspót szép színesre befested,a tojás héját összetördeled,és mozaik-szerűen ráragasztod(virágalakban...stb.)

:) [link]

de el lehet játszani ilyen gipsz mintával is,mint a linkben :)

2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

váza,amit te díszítesz ki+ virág

vagy menj be egy hobbi boltba,ott biztos segítenek

a sütés is jó ötlet

2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 :) :) :) ***** válasza:
100%
Az én anyumnak ma volt a 37 éves szülinapja.. :) és én egy aluminium fazékot vettem neki,mert azt nézegette a multkor,csak 1 van amugy és az már nagyon régi(aluminium) és csak 1400 volt (3,5 literes).. :) 14L énis :)
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ilyen kis vackokat feleslegesen készítesz, mert azzal csak pepecselsz és valszeg pénz kidobás lenne...

szerintem süss vagy vegyél neki bonbont.

2011. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elsőre azt mondanám, hogy vegyél neki egy jó könyvet, ha szeret olvasni az a legjobb ajándék! Körülnézel a neten, vagy könyvesboltban, szoktak lenni akciók, amikor egy-egy értékesebb könyvet meg lehet venni olcsóbban, megéri böngészni szerintem! :)

Nem tudom, hogy anyukád mit szeret, de pl. az enyém nagyon szereti a színházat, kulturális programokat, szóval egy belépő vagy jegy, az nagyon jó ajándék lenne neki (mondjuk most nyár van és a színházak szünetelnek, de azért van más lehetőség is).

Anyukám pl. mindig panaszkodik, hogy alig töltünk együtt időt. Én például szerveznék egy közös napot, amikor csak kettesben lennénk (csajos nap), vagy elmennénk ketten strandolni, napozni, dumálni, ha jó a kapcsolatotok, szerintem jó ajándék lehet ez is! :)

21/L

2011. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami fogyódolgot! A sütés, színházjegy, ilyenkor pl. közös strand lenne jó ötlet, mert ha minden szüli- és névnapjára (esetleg a többi ünnepre is) kap vmi kütyüt, feltöltődik a lakás kacattal, ami ráadásul nem is biztos, hogy tetszik neki. Tul. ezekkel csak a szemetes telik...
2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!