Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukámnak 39....

Mit adjak anyukámnak 39. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szeptember 3.án lesz szülinapja és fogalmam sincs hogy mit adjak neki. Tavaly verset írtam, tavaly előtt sütit sütöttem. Idén mit adjak neki? a gyertya snassz, a csoki is... hmm???
2011. aug. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem snassz egyébként, de ha szeret olvasni anyukád, esetleg vegyél neki egy jó könyvet vagy filmet, hajába valami csatot, díszt, jó a bombon is. Egy fényképkeret, amiben te vagy benne.
2011. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én egyszer anyák napi ajándékötletnek olvastam itt és nagyon megtetszett: Fogj egy papírt és írj rá olyanokat, hogy pl: ma én mosogatok, ma kiporszívózok, ma készítek valami finom vacsorát (nem kell feltétlenül főtt kajára gondolni), rendet rakok a szobámba, port törlök a lakásban stb. Ebből legyen 7, aztán szépen felvágod a papírt. Apró kis virág rajzokkal díszítheted is. Majd mikor átadod anyudnak, akkor mondod neki, hogy a héten minden nap választhat egy papírkát, hogy mi az amit te végzel el helyette, mint házi munka, ezzel is segítve neki.

Szerintem biztosan tetszene neki egy ilyen ajándék a hét minden napjára. Főleg, hogy abból kiindulva amiket az elmúlt évben készítettél inkább elkészíthető és nem megvehető ajándékra gondoltál.


Majd írd meg mit választottál!

2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosogass el.
2011. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Készíthetsz egy tablószerű képet, ahol a saját fejeteket teszitek az eredeti kép helyére (pl. családról).

Vagy régi képekből készítesz egy montázst, és bekeretezteted.

Ez kreatív, nem kerül sokba, és örök emlék.

2011. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2011. aug. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!