Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak szülinap...

Mit vegyek anyukámnak szülinapjára 1000 FT-ból?

Figyelt kérdés
semmi nem jut eszembe ennyi pénzért:SS de valamit csak kéne neki adni:)) légyszi segítsetek!
2011. okt. 23. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Két ötszázast! xD


Mondjuk valami finom bonbont, ha szereti.. :)

2011. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egy csokor virágot vagy egy finom bonbont vagy egy képkeretet, amibe családi fotót raksz
2011. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
képkeretre már én is gondoltam, de 1000 alatt nem kapok normálisat.:SS
2011. okt. 23. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít, hogy mennyibe került az ajándék... :)

De ha drágábbat akarsz, akkor apukád biztosan ad rá pénzt (ha van), vagy tesód (ha van)...

2011. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
virágot!
2011. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglepetést szeretnél neki okozni akkor segíts neki a házi munkába (mosogass el ,vagy valami ilyesmit) nem az ajándék a fontos hanem ,hogy nem felejtetted el őt!!
2011. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj neki valamilyen sütit. A hozzávalókat biztosan megtalálod odahaza, a konyhátokban, kamrátokban is.

Vagy valami szebb bizsut vegyél neki. Keress akciókat!

2011. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy méterárú boltba, vegyél valamilyen olcsóbb anyagot, abból varrj neki egy kispárnát. Azt megtudod tölteni szivaccsal, vagy maradék anyagokkal.. Vagy a boltban is lehet kapni szerintem szivacsaprólékot bele.. Tű meg cérna gondolom van otthon.. Esetleg vehetsz egy kis darab keresztszemes anyagot, arra a nevét ráhímezheted.. Vagy simán az anyagra is tudsz hímezni.. :) Nem túl drága ajándék, de szerintem nagyon örülne neki.
2011. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra kell? Mert vaterán, teszveszen is nézegethetsz neki dolgokat. Könyvet, fürdősót, arckrémet, akármit, hátha kifogsz valami extra akciót.
2011. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki egy doboz csokit,amit szeret,mellé pedig nyomtass ki saját készítésű kuponokat.

Ettől nagyobb ajándék nem is kell szerintem.

Pl mosogatás,autómosás,porszívózás,mosás,főzés,masszázs, stb...:)

2011. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!