Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a páromnak? Velem van...

Mi baja a páromnak? Velem van baja, vagy a babánk miatt csinálja? Fél hogy elveszti a szabadságát?

Figyelt kérdés
A párom 25 éves én 18.Mikor elvesztettem a szüzességem vele(neki is az első volt)teherbe estem.Természetesen megtartottuk.Már 2 hetes,de nem értem a párom.Olyan furcsán viselkedik...Illetve furcsa dolgokat csinál.13-14 éves lányokról néz képeket.Miért csinálja?Teljesen kétségbe vagyok esve
2009. márc. 29. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai neki az , hogy ő felelősségteljes családapaként álljon helyt. Korábban kellett volna észnél lennetek. Most már mindegy, egyszerűbb ha nagyon gyorsan rákérdezel, hogy mi ez új hóbort. Mellesleg 13 éveseket lesegetni hajlik a pedofília felé. Ha kellett a gyerek,tessék komoly családfenntartóként viselkedni.
2009. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az első hozzászólóval.
2009. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Szerintem hiányzik a szabadsága...de már nincs visszaút és ő épp úgy felelős a gyerekért, ahogy te is. 25 éves azért már nem annyira fiatal, hogy ezt ésszel ne tudná felfogni. Beszélj vele, mondd el neki őszintén, hogy mit vársz el tőle, mert valószínűleg fogalma sincs, hogy most mi lenne a feladata - most lett apa. Nekik azért más, mert mi nők 9 hónap alatt látjuk a változásokat, készülünk, a férfiaknak meg csak hopp ott a gyerek a szülés után.
2009. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Semmiért.Minden fiú néz mindenféle képeket az interneten.Amit talál.Ez nem jelent semmit.
2009. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minél hamarább vond be ot a gyerek koruli teendokbe, furdés, etetés, sétálás -levegozés, néha hagyd vele egyedul a picit, hogy vigyázzon rá /de azért ne menj túl messzire/.szokja meg , hogy felelos érte, hogy az ové is az a gyerek.aztán , ha hozzászokott és van kire bízni a kicsit /nagyszulok/, csinálhatnátok magatoknak egy kis kikapcsolódást egyutt egy moziba vagy akár diszkóba is.
2009. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat...
2009. márc. 29. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarok vészjósló lenni, de nagyon vigyázz! Mindketten nagyon fiatalok vagytok, és (bocsi) nem biztos, hogy pont ilyen korban van ideje a gyerekvállalásnak, bár adja Isten, hogy tévedjek. Baromi nehéz lesz most nektek. Egyrészt nem tudom, hogy anyagilag hogy tudtok boldoguni. Előző hozzászólókkal abban egyet értek teljes mértékben, hogy félti a szabadságát, mert egy gyerek addig lesz a gyereke, míg meg nem hal, és gondoskodni kell róla, amíg csak él. Nem tudom, hogy mennyit foglalkozol a pároddal. Most úgy érzi, hogy közületek vele foglalkozol/foglalkoznak a legkevesebbet. Mert jééé, baba, de kis aranyos, stb.. Jaj, és az anyuka. Az apukák általában az utolsók a sztoriban. Tudom, hogy baromi nehéz gyerekkel foglalkozni, magaddal foglalkozni, a pároddal foglalkozni, mindenkivel és mindennel foglalkozni, de vegyél magadon erőt, mert egy családot egy NŐ tarthat össze igazán. Mivel úgy érzi (legtöbb esetben sajnos így van), hogy nem számít, nem fontos, stb... máshonnan próbálja pótolni a szeretetet, törődést, a figyelmet.

Ez csak egy történet, nálatok ne így legyen.

Februárban megszületett a baba, májusban új barátnő, júniusban elköltözött, novemberben elváltak.

Adj bele mindent. Foglalkozz vele, kitartást.

Ja, és mutasd meg, hogy egy 18 éves ÉDESANYA, milyen szexi, és kívánatos, jó, 2 hetes gyerekkel komplikáltabb.. nehogy már egy 13-14 évesnek nagyobb vonzóereje legyen.

Miután az utolsó erőd is elhagyott, nehogy el merd hagyni magad. Szépen csendesen várd meg míg elmegy dolgozni, és bömböld tele a párnád. Hívd fel a barátnőd, édesanyád, hogy hozzon egy jóóó nagy adag csokit, használjátok ki a röpke időt míg a pici alszik, és beszélgessetek.

2009. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak...megpróbálok mindent beleadni.
2009. ápr. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!