Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy nem kellene a 15...

Ugye, hogy nem kellene a 15 évvel idősebb nővéremhez hasonlítgatniuk?

Figyelt kérdés
A nővérem (37 éves) most megy férjhez. Nekem nincs kapcsolatom (nem is nagyon volt semmi komoly) de már kapom, hogy "Na neked kellene a következőnek lenned" vagy mikor el vagyok szomorodva "Látod, ha neki sikerült akkor neked is fog majd". Értem én, hogy most már én is olyan korú vagyok, hogy ideje lenne valamit összehoznom, de azért 22 évesen ne tegyenek már egy 37 éveshez...
2011. júl. 7. 00:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg folyton ez a barát téma: hamarosan egy ünnepségre leszünk hivatalosak, ahová ugye én pasi nélkül megyek. Mondtam itthon, hogy na nem baj, lesz ott egy lány akivel régen jóban voltunk, majd el leszek vele. Erre már le is állítottak, hogy "Ne nagyon számíts rá, mert annyi idős mint te, neki már biztosan van udvarlója, ő azzal fog majd menni". Tényleg megőrülök ettől a dologtól, mert szinte minden nap feljön a téma, és engem ez mégjobban bánt, hogy nem jön össze soha senkivel a dolog. (Mondjuk az is igaz, hogy ha menni akarok valahova, akkor szinte nem engednek el, így legtöbbször itthon vagyok...)
2011. júl. 7. 00:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát erre mit mondjak??? Sok okból jóaz ha kisebb vagy mint a tesód mert ha valamit jobban akarnak csinálni nalád majd mint nála tették akkor tuggyák majd hogy mit hogy kelll. Ebbe pedig nem halsz bele hogy mondonak 1-2 mondatot.
2011. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
már bocs de sz@rjál a fejükre
2011. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem engednek el bulizni?!?!Jesszus hány éves is vagy?!?!Én sokkal fiatalabb vagyok mint te de engem engednek(persze nem mindig).
2011. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 évesen nem engednek el a szüleid?Nyugodtan mondd nekik,hogy akkor hol keress kapcsolatot,a négy fal között?Ne foglalkozz a beszólogatásokkal,viccesen üsd el azzal,hogy a nővéred korában már három gyereket kellene ringatnia..Na,erre abba hagyják majd elhiheted!
2011. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen szültem az elsö gyermekemet,és 34 évesen a másodikat. A testvéred még ha naon siet talán idöben van,te pedig már igencsak nem abban a korban vagy hogy a szüleid ne engedjenek el valahova,,,,amugy ha igy kezelnek akkor nem értem mit akarnak hogy legyen pasid??? B@sztatnak hogy nincs senkid,de közben nem engednek el bulizni? Èrdekes összeállítás. Kicsit önállósodnod kéne,meg nem foglalkoznod mások hülye véleményével.
2011. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többi hozzászólóval.

Én pl. már 18 évesen engedély nélkül eljöttem külföldre.

Ha a szüleid így állnak hozzád, biztos arra gondolnak, hogy ennyi idősen még nem vagy elég "érett" irányítani a saját életed, ezért próbálják ők, ha te ezt hagyod ilyen vagy ehhez hasonló problémáitok voltak, vannak és lesznek is.

Nekem ez így jött le.

2011. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az idősek, rokonok, szülők, ha összejönnek, szinte szórakozásból tesznek ilyen kijelentéseket. Nagyon nehéz velük néha. Csak azt az egyet teheted, hogy függetleníted magad, legalábbis gondolatilag. Newm kell csúfolódni rajtuk, csak hát.. godnold azt: nincs mivel szórakozniuk, nincs miért aggódniuk, miről beszélgetniük, hát, beszélgetnek rólad. Hagyd rájuk. Mond, hogy : majd godnolkodom rajta. Vagy: bizos úgy lesz, ha gyakran tetszenek mondogatni... Ezt úgy hívom: felülemelkedés. Szóval, hogy neked kell felülemelkedni godnolatban.
2011. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor ezzel jönnek, mond meg nekik normális hangnemben, hogy mikor 1000 éves leszel akkor sem lesz még barátod sem, csak azért mert ŐK ebben téged megakadályoznak.
2011. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!