Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg azt akinek...

Miért szólják meg azt akinek idősebb barátja van? Mondjuk +18,20 év?

Figyelt kérdés
a lány a fiatalabb és a férfi a sokkal idősebb. miért szólják meg őket és miért rossz indulatlag közelítik meg ezt a dolgot?
2011. nov. 19. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Mert sokan csak a konvenciókig látnak. Ami ismeretlen számukra, attól tartanak és bírálják.

Sokan pl egy külfölditől is félnek, mert nem értik, hogy mit mond. A félelmet senki se vallaná be, jobban körüljárni a témát nem akarja, így egyértelműen elutasítja.


A kritikákban - nem az érv nélküli fújolásban - annyi ráció van, hogy később kidomborodHAT a korkülönbség, amikor teszem azt 40 éves a nő és 60 a férfi. Nem törvényszerű, illetve ezer más dolgon is elbukhat egy kapcsolat. De ezt szokták kiemelni.

2011. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem örülnék annak ha a lányomnak 10 évvel idősebb párja lenne, a 20 év meg pláne sok.
2011. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólóm meg, az Ő dolguk. De megvan a véleményem róla...
2011. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom a 10 év különbséggel mi a gond....a 20 az tényleg sok de a 10 év az még simán beleférős szerintem,sok ilyet ismerek többek közt magamat is és ilyen jól még senkivel nem voltam meg....
2011. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézze meg a Harold és Maude c. filmet, akinek ezzel problémája van, és ha nem érzékenyül el a filmtől, az egy kretén.
2011. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális esetben olyan életszemlélet, tapasztalatbeli különbség kellene legyen, hogy nem társai egymásnak. Inkább a palinak friss pipihús kellett jut mindenki eszébe, jogosan. Az is kellemetlen, ha mindenki apjának nézi a férjet, a gyereknek meg nagypapájának. Özvegyen sem lehet jó vagy 30 évet lehúzni, meg 50 évesen egy lerobbant öregembert gondozni. Ráadásul ezek a férfiak gyakran a kapuzárási pánikos családapák, akik mindent otthagynak örömükben, hogy ilyen fiatal pipijük lehet, a család meg szív. Ezek miatt, gyakran jogosan.
2011. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mountain ***** válasza:
77%

Engem meg nem érdekelne,ha a lányom 20-évvel idősebb pasival volna együtt. Ő tudná,nehogy már én szabályozzam meg! Ha ők boldogok az lenne a legfontosabb nekem is.

Minden fórumon a mellé a kisebbség mellé fogok állni,akik nem ítélik el a nagy korkülönbséget.

2011. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves most a lányod?
2012. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mountain ***** válasza:
51%

Nekem fiam van. Majdnem 15-éves,de ez nem változtat a felfogásomon. Ha nála lesz hasonló,tudod mikor fog érdekelni ha akár 20-évvel idősebb nővel lesz. Továbbá abba sem szólok bele majd hogy milyen bőrszínű, és társadalmi fokozatú.

Számomra csak két dolog lesz a fontos:

1. Boldog legyen

2. A választottja normális legyen és ápolt.


Aztán ezzel ki is fújt.

Elég szomorú hogy nem gondolkozik mindenki így.

2012. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!