Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye van esély arra, hogy...

Ugye van esély arra, hogy ezért a párom ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

Tegnap este, a párom hazajött, evett, ivott, fürdött aztán fél 8kor lefeküdt aludni, nem várt meg, pedig fél óra múlva követtem volna én is. (Nem az első eset már évek óta, hogy majdnem nap, mint nap ezt csinálja).

Aztán egy puszira se meg semmire se képes.

Elhanyagol esténként magyarul. Nagyon-nagyon rosszul esett nekem ez már így sokadszorra és elmentem a barátnőmhöz aludni (őrá akár éjnek évadján is számíthatok, nagyon bírjuk egymást). Mondtam Neki párszor, ha így folytatja egyszer ez lesz, mert rossz nekem így, de nem hitte el. Ennyire nem akartam megbántani Őt, azért csináltam, mert szeretem és szeretném, ha többet foglalkozna velem.

Most szakítani akar. Mivel engesztelhetném ki?

Pénzem az 2000 ft-om van talán, esetleg valami más?


5 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt élünk.

Ő 20/F én 22/N


2011. júl. 7. 07:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ő hanyagol el, te meg ki akarod engesztelni? Szerintem neki idő kellene hogy rájöjjön hogy mit veszít veled, de te ezt nem adod meg neki.

Mit csinál hogy ilyen fáradt? Vagy ez a lefekvés talán nagyon későn van?

Meg nem értem ezt a pénz dolgot sem.

2011. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban megbántottam a kelleténél. Szerintem az Ő fejében most az van, hogy biztos valami másik krapekhoz mentem az éjjel. Amúgy ez este fél 8-kor volt tegnap amikor aludni ment aztán hagyjam békén. 9-fele meg elléptem. Én csak hagytam aludni. Rosszul tettem... (???) :(
2011. júl. 7. 07:57
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De ő mit csinál hogy ilyen fáradt? Dolgozik?
2011. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez miatt szakit akkor nem szeret már téged.Jól tetted amit tettél,csak szerintem furcsán reagálta le.

Valami más lehet hogy szakitani akar.lehet hogy ez csak ürügy a számára.

2011. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Heggesztő. Azt mondja nem kell megszakadni. 4-kor kel. Én is keltem 3-kor, de akkor is foglalkoztam vele kicsit.

6-6-ig melóztam akkor. Este 8 után értem haza, mire lefürödtem stb már 9 óra is elmúlt. De mégis foglalkoztam vele kicsit. Aztán tegnap, hogy fél 8kor már aludt... pfff. Nagyon betette a kaput nálam. Nála meg az, hogy elléptem...

2011. júl. 7. 08:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő hanyagol téged, és még te akarod kiengesztelni? Okos lány.
2011. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen könyen szakitani akar,már tuti van valakije....eddig elhanyagolt,ekkor se tünt fel???aztán mikor látja h nem csak beszélsz h elmész akkor örül h nem ő kezdeményezte a szakitást magyarul....nem tünt fel???
2011. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

XD hogy ez mekkora....!


Mindegy, a lényeg:

gondold végig a következőt... ha te mindig szakítasz rá időt, és mindent megteszel, ő pedig nem képes még néhanapján sem odafigyelni rád, törődni a kapcsolatotokkal annak a hátterében áll valami. Legáltalánosabb eset: elkényelmesedett vagy unja a kapcsolatot.


Szerintem a hülye kis taktikáiddal nem mész semmire, mert a fiúk nem úgy gondolkodnak mint a lányok (ált). Velük nem taktikázni, hanem kerek-perec megmondani, mi a hézag.


Most menj oda szépen hozzá, és mond el, hogy mennyire elhanyagol téged és, hogy ezért inkább elmentél a barátnődhöz. Vele legalább van esti program még éjfélkor is számíthatsz rá.

A reakciójából pedig az esett le nekem, hogy nem tart fontosnak. Egy férfi ilyenkor átértékel mindent, és akihez ragaszkodik azt nem hagyná ott csak úgy.


Sok sikert! 21/L

2011. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne cinikuskodjunk már kérem szépen. Úgy látszik majd mindenkit utolér a párkapcsolati válság. A legjobb az lenne, hogy nem pénzen vett dologgal kéne kiengesztelni, hiszen ő is elhanyagolt sokáig, majd Benned most felgyülemlett és kicsordult a pohár. Mélyreható, analitikus megbeszéléseket kellene folytatnotok egymással, hogy mi okozhatta az elhidegülést vagy közönyösséget. Aztán ha tényleg nem szeret tégedet, akkor hagyni kell elmenni, ha csak egy önérzetében sértett férfi válaszreakciója ez a szakítással fenyegetés, akkor meg rá kell hagyni, úgysem teszi meg, de beszélgessetek.
2011. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Elmondtam én Neki szépen, csúnyán, olyanmind1. Nem tudom mit lehetne kezdeni. Mert eddig az, hogy csak a szám jár azt hiszi, hogy ugatok és nem harapok, nem használt. Falra hányt borsó többet ér. Amelyik kutya ugat, az nem harap! GondolTa Ő. Most meglepődött, hogy harapni is tudok?!?!


Amúgy biztos, hogy szeret engem és nincs senkije. Szeret, mert szokott nekem csinálni szerszámokat és néhány gépet a munkámhoz. (Igaz ahhoz is 2 évet kellett könyörögnöm, és 3-4 hét alatt megcsinálta, készre). Azt hiszi ennyi elég. A leki részével a kapcsolatunk nem érdekli, nem látom, hogy érdekelné.

Az már csak a tetőpont volt, hogy azért nem szexel velem, mert lusta rá...

2011. júl. 7. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!