Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon horkol,...

A férjem nagyon horkol, nehezen is alszom. Viszont este mégis én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a horkolása, de nem cseszegetem miatta, hiszen nem direkt csinálja. Mivel ő 1-2 perc alatt elalszik, rendre én "őrzöm az álmát", mert nem tudok zajban aludni.

Tegnap pont lefekvéskor elkezdtem csuklani, mire rám förmedt, hogy nem tud így aludni, ne csináljam, ő fáradt. Azóta se értem, mert a csuklás pont annyira szándékos, mint a horkolás.

Amikor öt percenként felugrott fekvő helyzetből és rám ordított (hátha így megijedek és abbamarad), azzal annyit ért csak el, hogy rendre halálra rémültem, de csuklottam tovább.

Rosszul esett, hogy egy olyan dolog miatt marakodik velem, amit ő is csinál, én mégsem "szólok", mert nem döntés kérdése.


2011. júl. 7. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

De hülye a férjed - már bocs :)

Sajnos, az enyém se különb egy fokkal sem, és nálunk is téma a horkolás. Ha ő horkol, az természetes dolog. Ha én, egész éjjel bököd, nem hagy aludni, felveszi telefonra és fűnek-fának lejátssza, hogy így horkol a felesége...

2011. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Mond meg neki, hogy abbahagyod a csuklást, ha Ő is a horkolást! Ne haragudj ez elég gyerekes! Vagy önző a párod?
2011. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Csuklásra recept:

pohár víz, álló helyzetből hajolj előre teljesen, lógasd a fejed, és így igyál a pohár túlsó oldaláról. Én azt hittem, ebbe bele ehet fulladni, de csuklás ellen jó.


Férjre recept:

nincs. Teljes csere.

A horkoláson segíthet az orrsövény-műtét, de jó fej nem lesz tőle.

2011. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellett volna így kiakadnia a csukláson,de amikor szóvá tette,Te is nyugodtan mondhattad volna,hogy Te a horkolásától nem tudsz aludni,és az mindennapos,míg a csuklás ritkább eset. Az én párom is úgy horkol mint egy egész elefántcsorda,éppen ezért beszereztem füldugót,és próbálok hamarabb elaludni,mint ő. :)


26/N

2011. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert nem tudatosítod benne eléggé, hogy téged meg baromira zavar a horkolása. Amikor pampog, akkor nem nyuszin meg kell hunyászkodni és utána mérgelődni hogy milyen rosszul esik ez neked, hanem azonnal replikázni, hogy "figyelj, elhiszem és sajnálom, nem direkt csinálom, de lehiheted hogy engem meg rohadtul zavar hogy te folyamatosan horkolsz, és nem csak alkalmanként, hanem nem tudok miattad aludni, úgyhogy jobb lenne ha inkább arra koncentrálnál, hogy megoldd a horkolásodat. mert engem ez idegesít rettentően. csak eddig nem mondtam, mert elviseltem, mert nem tehetsz róla, de ha te így beszólsz nekem az egyszeri csuklás miatt, akkor én meg ezzel foglak csesztetni. nem tudom hogy mennyire fog tetszeni neked.
2011. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem kéne annyi bort inni, akkor nem csuklanál. A férjednek meg mond meg, ha olyan álmos, ne ugráljon
2011. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Árulnak horkoláselhárító orra rakható bigyókat, nem tudom hatásos-e egyáltalán, de hogy viccesen néz ki és nem rakná magára az 90%. De hátha.

Az én párom csak szuszog, öcsém horkol nagyon, ha vele kell aludnom akkor rugdosni szoktam az ágyát, ha megfordul egy ideig abbahagyja.

2011. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy horkol és zavaró. Volt már olyan is, hogy ő ébredt fel a saját horkolására...
2011. júl. 7. 10:06
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
1-1 jól szigetelő földugó neked-neki, de inkább a teljes férjcserét javaslom.
2011. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Aludjatok külön szobában. Majd átmentek egymáshoz, ha akartok valamit.
2011. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!