Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az erőnlétem eléggé rossz....

Az erőnlétem eléggé rossz. (10 fekvő nehezen megy, tipikus elkényelmesedett gyerek) Mivel tudom itthon növelni ezt?

Figyelt kérdés
Edzeni nincs időm eljárni, se lehetőség. Gondoltam futásra, tekerésre de az a felső testet, kart nem erősít anyira. Itthon végezhető gyakorlatok pl 8*8, felüllés vagy hasprés?
2011. febr. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

pdeig a futás az egész testet erősítí.

plusz ha nyumoda a fekvőket, felüléseket és guggolsz akkor rendbe jösz 2-3 hónap alatt HA heti legalább 3 alkalommal végzed ezeket de lehet többször is.

ham már egy hónapja heti 6x csinálod akkor pihenj rá 2-3 napot hogy regenerálódj. és folytasd ahogy szeretnéd.

:D én is ilyen voltam

ja és járj a barátaiddal focizni :)(ez a legjobb mindközül)még az sem baj hga nem tudtok jól majd belejösztök

2011. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolj sokat nem feltétlenül versenyszerűen elég ha hobbiból barátokkal focizol,kosarazol vagy akármi.persze nem árt felkelés után néhány fekvő és felülés
2011. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
x ideig csináljam, vagy egyszerre amit bírok a fekvő felülés párosnál? A bringa is erősíti az egész testes, vagy jobban a lábad+kitartás
2011. febr. 13. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nap fekvőzz,amennyit bírsz+ még erőltess rá egyet.Én kedden 14 et bírtam,most 26 megy...elég jól dobott az erőnlétemen.
2011. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem elég ha csinálsz 5-6ot de azt egy nap akár 8x-10x is

és meglátod hofy milyen nagy ütemben fogsz fejlődni

2011. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs a "nem" az nem tartozik a mondathoz

sorry

2011. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!