Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele, ha már...

Mit csináljak vele, ha már engem is idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és összejött 1 éve egy pasival, akit szintén ismerek. A fiú eléggé csajozós, a lány meg akaszkodó. És egyébként meg rengetegszer megcsalta a srác a barátnőjét, és mindig visszafogadta. De a lány már odáig ment, hogy feltöri a facebookját, elolvassa a leveleit, megnézi az sms-eit, és felfedezte, hogy most megint van egy csaj, akivel megcsalja. Azóta a pasi kiakadt, és állandóan veszekszenek. 2 hete a srác 1 hónap szünetet kért, és azóta le se száll rólam a csaj. Állandóan azzal jön, hogy az ő hibája, hogy fél , hogy leveszti. Amint felmegyek msn-re, rögtön rámír, és mindig ugyanazokat mondja. Ha azt mondom neki, hogy hagyja, akkor azt mondja, hogy de a fiú szereti őt. Ha meg azt mondom, hogy akkor ne hagyja, akkor azt mondja, hogy nem is tudja mit érez a fiú iránta. Olyan sms-eket ír a srácnak, hogy " nem is tudom mit érzek irántad, lehet, hoyg vége kell lennie." Nekem meg azt írja, hogy nem akarja elveszíteni. Mit csináljak?
2011. júl. 7. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le msn-en.
2011. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenki a maga sorsáért felelős. mond meg neki a véleményedet-1x utoljára-aztán h csináljon amit akar,de téged hagyjon ezzel a témával,nem a te életed hanem az övé,nőjön fel.


ezzel nem tudsz mit kezdeni sajnos. majd magától rájön h bután viselkedik,és nem ilyen a normális kapcsolat.

2011. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ő problémáját nézve: ennek a kapcsolatnak így nincs jövője, hagyja ott, már csak azért is, mert ennél jobban megalázni nem is tudná a srác.

A te problémádat tekintve: közöld a véleményed, aztán ha legközelebb is megkérdezi, válaszold azt, hogy már megmondtad, mit kellene tennie.

2011. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy már régen láttam a fiút, és barátok vagyunk, szóval megbeszéltem vele egy találkozót, erre a csaj azt mondta, hogy akkor majd odajön hozzánk egy másik sráccal, hogy féltékennyé tegye őt. Ilyen kémnek érzem magam... :(
2011. júl. 7. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tedd helyre. Határozottan mondd meg neki, hogy rossz nézni, ahogy lealacsonyítja és hagyja magát megalázni, ha neki ennyire belefér hogy lábtörlőnek használják, akkor lelke rajta, de téged hagyjon ki belőle, mert ez szánalmas.


Meg fog sértődni, de legalább leakad róla, és az is lehet, hogy észhez tér. Ezen a szinten már nem az a barátság, ha mindent ráhagysz, hanem ha szembesíted a tényekkel (lásd fent).

2011. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanám kerek-perec, hogy naivan viselkedik.

csalta a gyerek, többször, mégis visszafogadta.

ezzel megalázta magát nem egyszer, hagyta, hogy palira vegyék.

azt is megmondanám, hogy szívesen meghallgattam, tényleg, de azért nem vagyok lelki szemetes. döntse már el, mit akar!

megmondanám, én hogy döntenék, hogy rég elhagytam volna a srácot, nem kepesztenék utána.

ezek után rejtve lépnék msn-re.

így nem zaklatna, csak akkor írna, ha én akarnám. :D

2011. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Holnap találkozom a fiúval, azt mondtam, neki, hoyg majd elmondom mit mondott nekem. És én már tettem célzásokat arra, hogy egy barom a srác (mert tényleg az...), de mindig azzal jön, hogy ő nem szerette eléggé. Mondtam, neki , hogy kismillószor visszafogadta, de erre azzal jön, hogy ő meg hisztizett. Nem egyszer gondoltam már, hogy megmondom neki, hogy IGEN, EZÉRT, ÉS NEM MÁSÉRT VAN ELEGE BELŐLED, HOGY NEM HAGYSZ NEKI MAGÁNÉLETET, de aztán meggondoltma magam...
2011. júl. 7. 10:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy a srác igazán szereti...
2011. júl. 7. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:
A srác igazán szereti és más csajokkal kavar közben? Csak én érzem azt, hogy itt némi ellentmondás van?
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt mondom neki, de egyszerűen bizonygatja, hogy szereti... :(
2011. júl. 7. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!