Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a barátom múltjából egy...

Van a barátom múltjából egy lány, aki engem rettenetesen idegesít nem tudom miért?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt, nagy a szerelem, tudom, h mindkettőnk részéről. De van egy csaj a múltjából, akivel végül nem is jött rendesen össze, csak egyszer csókolóztak, de aztán nem lett semmi, viszont jóban maradtak. Tudom h nincs köztük semmi, és azóta se volt, ennek már 3 éve és a csajnak is van pasija. Mégis annyira utálom szegényt, nem tudom miért. Pedig engem szeret a barátom, és vele csak barátok, de mégis, ha meglátom ideges leszek. Tudom h jóban vannak és sok mindent megbeszélnek, de azt is h sok mindent csak nekem mond el, semmiben nem helyezi őt elém. Azt hiszem irigylem a csajt, h ő régebb óta ismeri a barátomat, mert kb 10 éve jóban vannak, és h ő több mindent tud róla. De nem kéne vele foglalkoznom, mégis utálom. Mit tegyek? Olyan nehéz, én szeretni akarom, hiszen a barátom egyik barátja...

20L


2011. okt. 13. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod is ugyanígy érezne fordított esetben. Szerelmes ember ugyanígy érez egy ilyen helyzetben :)

Tényleg csak arra gondolj, hogy veled van, téged szeret, nem véletlenül nem ezzel a másik lánnyal. Próbálj meg nem foglalkozni vele. Lehet, hogy régebb óta ismeri a lányt, de téged szeret, szerintem azért az utóbbi felé billen a mérleg nyelve :)

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A múlt az a múlt...

Nekem is volt egy fiú aki iszonyat tetszett...És annyira egy hulllámon voltunk.

De félénk volt..és összejöttem a barátommal.

Utána a fiú találkozni akart velem..de a barátommal maradtam. És nem gondolok a fiúra.


Bízz a barátodba!

2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bízz a barátodban és ne foglalkozz a lánnyal főleg ha nincsenek napi kapcsolatban sem. Nekem is van hasonló barátom akivel csók már volt és azóta is rendszeresen egy baráti körben tartózkodunk, de semmit nem akarok tőle. Szeretem a párom és ennyi :).
2011. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!