Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már Budapesten az...

Voltatok már Budapesten az Aquaworldben? Ha igen, milyen volt, és hogy érezte magát a család? Szeretnénk elmenni, de érdekelnének a vélemnyek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmék karácsony környékén voltak. Ő egyáltalán nem volt elájulva, klóros volt túlságosan a víz, a gyerekmedencék túlságosan hidegek voltak, ezért a gyerekek (8 éves és 2 éves) végignyafogták az egész, egyébként tetemes belépődíjért vásárolt mulatságot.
2009. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi december 30-án voltunk.először elküldtek,annyian voltak,h azt mondták 2óra mulva menjünk vissza(az odautunk is egy óra volt),visszamentünk,kb.20perc mulva be is mehettünk.elég drága,mondhatni marha drága,kipróbálni nem sok mindent tudtunk,mert rengetegen voltak.én elég fázós vagyok,végig fáztam.(ketten voltunk a párommalmi Esztergom környékén lakunk,nekem az esztergomi jobban bejött.nagyobb az aquaworld,meg több minden van.ha nem lett volna hideg a víz,biztos jobb véleményem lenne.
2009. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nos én elmentem a 7végén a párommal,eszméletlen jó volt,csuzdáztunk egész nap,nekem kellemes volt a viz,a csúzdánál is max3percet kellett várnunk.a kaja sem volt rossz,szóval nekem minden nagyon tetszett:)
2009. ápr. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!