Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb, ha...

Szerintetek melyik a jobb, ha valakinek sok komoly kapcsolata volt, vagy ha csak mondjuk 1 komoly és ő lesz a férje, felesége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"sok komoly kapcsolat" oximoron

:)

2011. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb a másiknál, szerintem.
2011. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, minthogy kitöltesz 100 lottószelvényt, de csak a 100. lesz nyerő. A maradék 99 nem számít.
2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Arany középút!:D

Legalábbis szerintem ha egyből egy olyanhoz megy férjhez akinek,vagy neki ez az első komoly kapcsolat,ott azért később lehetnek gondok!Pláne nőnél ha fiatal és majd úgy gondolja hogy nem élte ki elégé szexuális fantáziájit,az később gondot okozhat szerintem.

A napokban volt is egy kérdés ezzel kapcsolatban amit elő is fogok keresni mindjárt!


A másik szituban meg az a baj hogy akik együtt voltál sokáig,ott még bizony maradhatnak sebek és elvarratlan szálak amik a következő komoly kapcsolatra vagy házasságra akár rá is nyomhatja a bélyeget elég rendesen.

2011. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha több kapcsolatod volt, mert több tapasztalatot szerzel. De utóbbinak is megvan az előnye, pl. nincs kire féltékenynek lenni:)
2011. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16:34 ez egyáltalán nem olyan. Minden kapcsolat az életed része, nem csak az számít, nem csak az a "nyerő", aki az "utolsó".
2011. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"A maradék 99 nem számít." Szerintem ez hülyeség... minden kapcsolatban van valami jó, mindegyikből lehetnek szép élményeid, gyüjthetsz hasznos tapasztalatokat vagy épp viszik ez életet olyan irányba h jobb legyen. Az élet nem lottó és nem fekete-fehér, nincs egy helyes út... az is lehet hogyha nincs az előző 99 sosem töltöd ki a 100. szelvényt...
2011. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát dehogynem az nyerő aki az utolsó. Az utolsó jobb esetben a férjem. A férjem pedig ezerszer fontosabb mint egy akármilyen fiú akivel x ideig voltam együtt. Nem hiába szakítottunk...ha olyan fontos lett volna, nem szakítottunk volna...ennyi.
2011. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"ha olyan fontos lett volna, nem szakítottunk volna"

Erről lenne szó.

2011. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok, 29 évesen mentem férjhez. Előtte több kapcsolatom volt, ebből 2 komoly volt (egy 3 és egy 2,5 éves) összeköltözéssel meg mindennel ami ezzel együtt jár. A többi csak pár hónapos és volt még egy 1 éves, de azokkal "csak jártunk".


Nem bántam meg, hogy így alakult, mert így tudom azt, hogy a férjem mellett van a legjobb helyem:)

2011. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!