Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú, komoly kapcsolat...

Egy hosszú, komoly kapcsolat után jobb várni egy kicsit az új kapcsolattal vagy sem?

Figyelt kérdés
Akár akkor, ha esetleg egy új valaki miatt ment tönkre az előző. Jobb kicsit egyedül lenni, átgondolni a dolgokat vagy azonnal beleugrani egy új kapcsolatba?
2010. máj. 5. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó, mindenkinél. Én beleugrottam, és mivel nem hevertem ki az előzőt, ezért a párom itta meg a levét. Abban az esetben, viszont, ha mélyebb érzelmeket táplálsz az új kapcsolatban, akkor lehet esélye a dolognak.
2010. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb rápihenni. Ha túl gyorsan ugrik bele egy újba vki, akkor egyrészt nem tudja rendesen lezárni a régit, másrészt magában se tudja rendezni a dolgokat. Az estek többségében ezek a "kutyaharapást szőrével" kapcsik 2-3 hónap alatt kifutnak.
2010. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jó egy kicsit egyedül lenni, hogy átgondoljuk a dolgokat, feldolgozzuk a feldolgozni valót, és levonjuk a tanulságot.

Szerintem ezt az időt, ami mindenkinél változó, jobb kivárni.

Én is ugráltam bele egyik kapcsolatomból a másikba és utólag rájöttem, hogy jó lett volna egy kis egyedüllét.

2010. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért TISZTESSÉGBŐL (ha már ilyent nem neveltek beléd) illene betartani egy kis időt, nehogy két szék között a földre essél.

Egyrészt az új is csak les, hogy olyan gyorsan váltasz mint Schumacher, és elgondolkozik, hogy ilyen gyorsan tudnád őt is váltani,

Másrészt igy mégnagyobb szemét leszel az exed szemében, aki igy mégugyse biztos hogy vissza fog fogadni, ha az uj csaj mégiscsak egy tévedés lenne. Vele sem csak rózsaszín felhőkből fog állni az élet. És még mindig kétesélyes. Kijöhet úgyis hogy visszamennél a régihez! Ennek nemcsak az lehet a vége hogy na most minden klafa, új szerelem a sírig.

2010. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiába tetted fel ide a kérdést. Én is voltam így, 24/F vagyok, volt hogy megbántam hogy nem az ujat választottam hanem az exet, de volt hogy nem bántam meg. Vigyázz mert az exed képes azért visszafogadni hogy aztán kitegyen, ám az új is képes arra, hogy amiért megszivattál mást, megszivasson ő is téged. Persze lehet hogy szeret mindkettő, az is lehet hogy csak az egyik, de ha a régi nem csalt meg, nem cserélném fel a biztosat a bizonytalanra.

Nemhiába kérdezel itt. Lehet hogy bánni fogod, lehet hogy egy áldás lesz az új, de az is lehet hogy a poklot is megjáratja veled. Isten útjai kifürkészhetetlenek.

2010. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igazából én vagyok az új...nem szép, amit tettem, de egy foglalt pasival gabalyodtam össze, aki szakított is a barátnőjével, de most mégis eltűnt, mondván, idő kell neki. megértem, nektek is igazatok van. le kell rendeznie magában, ha komolyan érez valamit irántam vagy hiányzom neki, majd úgyis keres.

2010. máj. 5. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagy a komoly kapcsolat érzelmi részén, akkor szinte azonnal el lehet kezdeni a másik kapcsolatot, ha nem vagy még túl, akkor élj kicsit egyedül és dolgozd fel. Magadnak kell érezni, hogy képes vagy-e rá. Én amikor elköltöztem a volt férjemtől (11,5 év házasság volt) már évek óta nem voltunk közel egymáshoz, csak valami mindig hátráltatta az elköltözést, így éveket éltünk úgy egymás mellett, mint két idegen. Én ez alatt az idő alatt feldolgoztam, amikor elköltöztem tőle, már nem kötődtem érzelmileg, másfél hónap múlva találkoztam a második férjemmel. És nem bántam meg semmit. Sok sikert!
2010. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jah, most olvastam a kommentedet. Akkor előző hsz-t a párodra értem. Lehet, hogy még nincs túl az előző kapcsolatán.
2010. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem is lesz túl rajta egy hamar! De remélem te is erre a sorsa jutsz ha jön neki egy mégjobb.
2010. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

utolsó te ne remélj semmit, nem kértem, hogy bárki ítélkezzen felettem, a kérdésre kértem választ.

2010. máj. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!