Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elmennétek a barátotok...

Lányok! Elmennétek a barátotokkal és a családjával egy hétre egy külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés
Még csak fél éve vagyunk együtt, és elég formai csupán a viszonyom a szüleivel. Úgy érzem, egy hetes külföldi nyaralás azért sok lenne velük, ráadásul pofátlanságnak tartom, különösen, hogy a barátom ajánlotta fel nekik, nem ők találták ki. Mit gondoltok erről? Elmennétek?
2011. máj. 21. 20:52
1 2
 1/18 tetris ***** válasza:
53%
Maldív szigetek, Sheysell szigetek..... óóó és ők fizetnék? Naná!
2011. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elmenet a volt barátommal és a családjával egy hétre Horvátországba, meghívtak, fizették a szállásom meg mindent. Én illedelmesen megköszöntem, mikor haza értünk. Aztán meg azt hallottam vissza, exanyósjelölttől, h " Jól esett volna egy köszönöm" Pedig én nem az a fajta vagyok aki nem köszöni meg a dolgokat. Még a boltban is 2x megköszönöm a párizsit... Kicsit pipa lettem :S
2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. még ha a barátom fizetné, az hagyján, de fél év után akkor sem fogadnám el. De hogy a szülei?!
2011. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok, bár a barátom általában nálunk van, félig már itt lakik, szóval az én szüleim is bőven költenek rá, meg mindig meghívják, ha megyünk vacsorázni vagy kicsit kiruccanni valahova, de azért egy egyhetes nyaralás mégis csak sok. :S Főleg, hogy alig találkozom velük. És igen, nekem is olyan az apósjelölt, aki képes utána szemrehányásként felhozni a hátam mögött. Kinézem belőle...
2011. máj. 21. 21:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hmmm... Nálunk is így volt csak éppen fordítva.Én hívtam el a barátomat nyaralni, persze nem külföldre, de örültem, hogy ott van Velem.:) Biztosan Ő is nagyon örülne, éppen ezért hívott meg. Ha pedig ez nem tetszett volna a szüleinek, akkor azt mondják a párodnak, hogy nem. Őrültség lenne kihagynod, és még a szüleit is megismernéd, és biztosan jó emberek és tökjó fejek.
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 gfero ***** válasza:
100%
nem vagyok lány de azért ne menj el szerintem csak ha egy részt kifizetsz így megóvod magad a későbbi gondoktól esetleg szakítás és utána jön hogy ingyen elvitelek,etettelek stb
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam a barátomnak, hogy kifizetném mindenképp, de pénzem sem nagyon lesz ilyesmire, mert megyek máshova is a nyáron, meg nyelvet szeretnék tanulni, az is nagyon drága lesz. A szülei pedig nem olyan jófejek, nagyon spórolósak, szerintem tuti a barátom hozta elő ezt, hogy menjek én is. olyan fukarok, hogy nekik soha nem jutott volna eszükbe. Ráadásul egyre biztosabb vagyok abban, hogy később jönne az, hogy elvittek ingyen és én ilyen vagyok, olyan vagyok... stb. Jobb a szüleitől távol maradni, az ő elveik valahogy nem egyeznek az enyémmel. Ráadásul én ki sem bírnék egy hetet külföldön "idegenekkel", úgy hogy ők még egy főtt kukoricát sem vesznek, annyira spórolósak. Képzelem akkor, milyen maga a nyaralás...
2011. máj. 21. 21:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mennék, csak ha ki tudnám fizetni a részem. De így, hogy a barátod hozta fel nekik az ötletet, valószínűleg nem is örülnének neked csak beletörődtek a barátod miatt.
2011. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utánajártam, a barátom azt mondta nekik, hogy nélkülem nem menne, gondolom így tényleg csak beletörődés volt. De már problémáztak, hogy úristen, velem mennyivel többe kerülne nekik a nyaralás... -.-'
2011. máj. 21. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!