Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek olyan emberek...

Szerettek olyan emberek közelében lenni, akik viccesek, sokat nevetnek?

Figyelt kérdés
Néha kissé szégyenlem magam azért, aki vagyok. Ugy érzem ez már sok, meg hogy lányként viccmesternek lenni gáz. De már kiskoromban is ilyen voltam, beszédes, nevetős, mindig meg tudtam nevettetni az embereket, okosnak is mondanak, tudok komoly lenni... De ez nem ijesztő, egy ilyen "pattogós karakter"? És a másik dolog, ami miatt gáznak érzem magam a jellemem miatt az az, hogy félek igy nem lesz párom soha. Olyan legalábbis nem, aki nem csak barátot lát bennem majd. Mert szerintem ok ha egy fiu ilyen karakterű, de egy lány...?
2011. júl. 10. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én bírom a jófej embereket és ezzel szerintem az emberek nagy része így van. Ma már elég nehéz párt találni ez nyugtasson, ha vicces vagy ha nem. Ha ilyen a jellemed akkor hosszútávon úgysem bírnád ki azt, hogy változtatsz magadon, meg az már nem te lennél. Add magad! ;)
2011. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbáltam más lenni, "normális", de semmi jó nem lett belőle...
2011. júl. 10. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Na látod. Tudom magamról... Én egyszerűen olyan hamar idegbajt kapok és nem tudok ezen változtatni, pedig ez egy csúnya szokás. De ilyen temperamentumú vagyok sajnos.
2011. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy vicces vagy, mindenképp pozitívum... a fiúk/férfiak kétlem, hogy az öngyilkos hajlamú hullajelölteket szeretnék párjuknak (mondom ezt úgy, hogy engem is viccesnek, jókedvűnek tartanak, még sincs senkim.. másik történet). A lényeg, hogy tudd, mikor kell elővenned a komolyabb énedet is. De ha van humorod, az főleg a mai világban mindenképp pozitívum...
2011. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, én olyan emberek közelében szeretek lenni, akik sírnak, és folyton a problémáikról beszélnek. Hülye kérdés :):):)


Amúgy ne félj, ez tök jó, elég ritka, hogy egy lánynak jó humorérzéke legyen. Én 2 ilyet ismerek: az egyik a barátnőm, a másik az egyik legjobb barátom (és neki is van barátja). Szóval ne félj ettől. Persze vannak olyan fiúk akiknek a csendes szégyenlős lányok jönnek be, van akinek más, van, akinek a te típusod :D Én nem is szeretem a csendes lányokat pl :S

18/F

2011. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van különbség humoros és idétlen között. Előbbit elég sokan szeretnének barátnak/párnak, utóbbit kevesebben...
2011. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! :) Körülöttem (szerencsére vagy sem) elég sok férfi forgolódik, és amikor arról esik szó, hogy mt szeretnek bennem, az első háromban szerepel, hogy a humoromat ::P

Pedig anno én is azt gondoltam, hogy talán hátrány, ha amolyan "viccmester" vagyok, de ahogy írták előttem, van különbség a humor és idétlenkedés között - csak ügyelni kell a határokra. És tessék, így lesz erény belőle:)

2011. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, fárasztónak tartom az ilyen embereket. Jobban elvagyok olyanokkal akik komolyak és néha viccelődnek csak, olyanokkal akiket már jól ismernek és nem az egész világgal. Nem értem mi a jó abban ha mindenből viccet csinálnak, és mindenkivel... Nem utolsó sorban rendszerint az ilyen emberek rosszat gondolnak azokról akik csendesek.
2011. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam rosszat gondolni a csendes emberekről.. :S. Sőt, szeretem őket bevonni a beszélgetésbe, ugy általában mindenkivel elvagyok (aki normális, és nem kretén már bocsánat!)
2011. júl. 10. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
persze:) ki ne szeretne:)
2011. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!