Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha gyűlölöm a...

Mitcsináljak ha gyűlölöm a nevelőapámat? Anyámmal is beszéltem akkor megpróbáltuk de nem. Olyan dolgokért szól amikért máshol nevetnek. Valahogy megkéne neki mondani a frankót de hogyan? 14F

Figyelt kérdés
pl: elromlott a lámpám nem tudtam megcsinálni erre ő bejön hogy megcsinálja. mondom ugyse tudod! azt elkezdett ordibálni hogy akkor ujjat kell venni hülyegyerek meg sorolhatnám de végül nem tudta megccsinálni és nem látta be hogy elromlott hanem elment itthonról. persze ez nem nagy ok de ha 100.000edikre van ilyen akkor már fáj. és erre olyan ideges vagyok hogy szétdurranok. A tesómmal aki a gyereke mert ugye én a nevelt fia vagyok vele meg nagyon kedves...
2011. febr. 14. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy úgy látom, ez az ellenszenv kölcsönös.

Nem normális dolog, hogy ordít veled, mert valami elromlik, és téged hibáztat.

A saját gyereke iránt érezhet másképp (végül is ez még normális) de nem lenne szabad másképp is kezelnie.

Te nem tehetsz arról, hogy nem az ő gyereke vagy, nem büntethet érte.

Anyád is szép forma lehet, ha így bánnak veled az orra előtt, és még nem kapta le apádat a tíz körméről.

:S

2011. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha bunkó vele a nevelőapja, akkor nem csoda, hogy kölcsönös lesz az ellenszenv.
2011. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Miért az volt az első reakciód, h "úgysem tudod"?

Segíteni próbált. Lehet ez után én sem lennék kedves...

2011. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért mert ő is ezt csinálja velem
2011. febr. 14. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Érthető, ha nem jó a kapcsolatod vele.

Nem tudom, mennyire lehet beszélni velük, de az lenne a megoldás, ha anyád és te leülnétek a nevelőapával beszélni.

Viselkedjen úgy, mint egy apa, kicsit legyen megértőbb, nem kell egymást szeretni, de együtt élni muszáj.

Cserébe te is igyekszel "moderálni" magad, de ehhez az kell, hogy az ő hozzáállása változzon. Hiába leszel kedves, ha akkor is ilyen bunkó veled.

A családi békesség akkor jön létre, ha MINDENKI tesz érte.


Neked ez fáj, ő meg nem úgy viselkedik, mint egy családapa, vagy nevelőapa.

Szomorú. :(

2011. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ

de sajnos ez már 2 ször is megtörtént én csináltam is de ő nem...egyszer idegbeteg lett másodszorra már nem viseltem el és újra kezdődött ez az egész

2011. febr. 14. 18:50
 7/9 anonim válasza:

Ne hagyd magad, szólj be neki. Nekem igazi szüleim vannak, de mindig megmondom a véleményem, pedig nadrágszijjas meg pálcás verést kapok gyakran.

14 fiú

2011. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)ezen elgondolkozok
2011. febr. 14. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
éretlen a nevelőapád, és valszeg az Anyukád is mert amúgy nem lenne vele.
2011. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!