Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok aki hónapró...

Vannak itt olyanok aki hónapról-hónapra tengődnek a létminimum közelében vagy alatta? Ők mit tesznek, hogy jobbá tegyék az életüket? Tesznek-e egyáltalán valamit érte? Látják-e a kiutat a nyomorból?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

egyenlőre átköltöztem anyámékhoz .. próbálok másodállást találni

látom-e a kiutat? muszáj, különben belekettyenek ...

2010. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. júl. 6. 17:00
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem,nem látom a kiutat.Már mindent megpróbáltam, de semmi esély az előbbre jutásra.
2010. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Vannak, és szerintem nem is kevesen! Én is hazaköltöztem a kislányommal a szüleimhez, de a kiutat naggggyon nem látom! :( Kifelé persze ezt nem mutatom, de nagyon el vagyok keseredve, rengetegszer sírok amikor a kislány nem lát...
2010. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvasgatva a hozzászólásokat,kérdéseket sokszor meglepődöm,hogy milyen jól megy sok embernek,hiszen a legtöbben amerikai utakról írnak,vagy arról hogy milyen távol- keleti országokba mennek nyaralni..Itt szinte mindenki drága ruhákat vásárol nem beszélve a fodrászokról,műkörmökről...

Ilyenkor az aki tényleg bajban van,és dolgozik csak jár az agya,hogy akkor neki miért megy ilyen piszok nehezen???

Én például nem panaszkodhatnék..Nem éhezem,nincsen tartozásom..Igaz önkormányzati lakásban élek,de nem kell szülőkkel egy fedél alatt laknom..De egyszerűen arra nem vagyok képes,hogy össze szedjek annyi pénzt,hogy elmenjek és letegyem a jogosítványomat..Nyaralásról nem is beszélek...

Ilyenkor a kérdés inkább az,hogy egyáltalán van olyan aki nyomorban él?? Mert itt szinte senki..(csak a válaszokat,kérdéseket kell olvasni...)

2010. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó: sajnálak de még egy kislánnyal magad mellett is megtalálhatod azt a férfit aki mellett boldog lehetsz.Sok sikert.:)

2010. júl. 6. 17:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is éppen ezt akartam írni,hogy itt szinte mindenki Angliába vagy Amerikába utazik.

Én albérletben lakom egyedül..Enni még van mit,és az albérletet is tudom rendesen fizetni,de se nyaralás,se fodrász(már évek óta én festem a hajam,és a barátnőm vágja aki nem fodrász)

Ruhát ritkán veszek,inkább igyekszem vigyázni a régiekre..

Sajnos jogsim nekem sincs pedig olyan jó lenne,de nekem ez is megfizethetetlen...kölcsönöket,részlet fizetést meg szintén nem akarok,mert mi van ha elveszítem az állásomat???De néha én is csak pislogok,hogy milyen sokan mennek külföldre ahogy itt írják..Tényleg azok ki is mennek??

2010. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

17.15

Én is kb úgy állhatok anyagi szinten mint Te.:) Megvan szinte mindenem de egyéb luxusra nem telik.Nekem a nyaralás a luxus,másnak a meleg kaja.:( Azon meg én is csodálkozom, mennyi ember él számomra magas anyagi szinten, és nem értem hogy teremtették elő.:))))))

2010. júl. 6. 17:22
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan átlag pár vagyunk a vőlegényemmel.Eléldegélünk hónaptól hónapig,havi egyszer fizetéskor megvesszük a boltban,ami csak kell a háztartásba (élelmiszer és vegyszerek),és azt beosztjuk következő hónapig.Így elvagyunk,de nyaralni nem voltunk már két éve,most sem tudunk menni.Kirándulni sem,ilyen sem nagyon van,hogy én elmennék kozmetikushoz,fodrászhoz.Mindennek megnézzük az árát,a ruháink egyszerű,olcsó cuccok.Szóval az alsó-középosztályt gyarapítjuk szerintem.Persze,ha jobb beosztásban dolgozhatnánk,minden sokkal másabb lenen.Sajnos egyelőre annak örülünk,hogy van hova bejárni dolgozni.Meg hogy gyűjtögetni tudunk,még ha nyaralni menni nem is,hiszen szeretnénk házat felújítani,stb.Csak ez sajnos nem megy csettintésre.
2010. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg csak pénzzel lehet "jobbá tenni" az életet?

Volt idő,amikor egy szobát béreltünk,kartonból vágtunk ki és rajzoltunk "fekete péter" kártyát és boldogok voltunk...

2010. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!