Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal várhatom el, hogy ha...

Joggal várhatom el, hogy ha akármi van, megosszák Velem a szüleim, akikkel levélben tudjuk tartani a kapcsolatot- pláne ha én is megírom, hogy éppen milyen gondunk volt, beteg volt valamelyik gyerek. Stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden esetben.
2011. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
sem jogod,sem elvárásod nem lehet.
2011. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el.
2011. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Arról sincs jogom tudni,hogy pl apám már 3x lett rosszul?
2011. júl. 10. 15:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem, a temetésen úgyis megtudod, ha valamelyikük már nem él.


De szerintem a fontos dolgokat elmondják - betegség, ilyesmi. Ha eltitkolnak valamit, amiről illene tudnod, akkor viszont te se mondj semmit nekik.

2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 yuda ***** válasza:

Engem ez a "jog" szó zavar- olyan mintha egy kapcsolatban csak jogok és kötelességek lennének, de régen rossz, ha így álsz hozzá - szerintem legalábbis.

Sokkal színesebb és izgalmasabb egy kapcsolat és inkább az önzetlenségről,szeretetről, kölcsönösségről szól- nem pedig kinek mihez van joga. Ez a kifejezés annyira idegen a családi légkörtől.

Valami nálad kisiklott, valami szocializációs lépcső...szerintem.

2011. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mondjak meg pl, hogy apukad 3-or lett mar rosszul az azert van, hogy ne idegeskedjel, ne legyenek terhedre. A szulo meg akkor is konnyiteni akarja gyereke eletet mikor az mar felnott.
2011. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem épp, hogy írod, hogy gondod volt, vagy beteg volt a gyerek, a szüleid meg úgy döntöttek, hogy nem terhelnek ezzel, van elég bajod neked is, nem akartak terhelni vele, mert valószínűleg messze is laktok, és nem tudsz csak úgy átugrani hozzájuk.
2011. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na, ez a kímélés dolog... pfff, menjenek a frászba.


Mi lett volna, ha az apja a harmadikba belehal? Anyu mit mond? "Apád meghalt, jövő héten temetik. Ja, amúgy már kétszer rosszul volt, csak nem akarunk szólni... "


Ha apa rosszul lenne, és nem tudnék róla, csak utólag, irtó nagy balhét rendeznek.

2011. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*nék
2011. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!