Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek beteg hozzátartozója...

Akinek beteg hozzátartozója van és neki kell gondoskodnia róla, hogyan éli meg (az ezzel járó normális életvitelről való lemondást)? Vagy gyerekként beteg testvére volt, és emiatt másként nevelkedtek mint a többi gyerek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebben a helyzetben vagyok.A bátyám 22 éves és igen komoly betegsége van.Járunk orvoshoz,kapott 5 kezelést akkor jobban lett.Pár napig tünetmentes volt,de aztán visszaálltak a tünetek,tegnap volt egy hete,hogy ismét rosszul van.Amikor újra jöttek a tünetek,úgy éreztem magam,mint akit gyomorszájba rúgtak.Csak ültem és néztem magam elé.Nehéz..iszonyú nehéz!Rossz látni,hogy egyszer csak megváltozik minden...látod leépülni,de mégse mutathatod,hogy téged mennyire megvisel,mert akkor magát fogja okolni.Ezeknek az érzéseknek a kisírására való az ágyam éjszakánként.Összeszorul a gyomrom,ha csörög a telefonom,félek,hogy egyszer felhívnak,hogy már nincs többé bátyám...

19/L

2011. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló,mennyire jól látod a dolgokat,mennyire így van!Ha kimutatjuk a fájdalmunkat,akkor tényleg magukat okolják!!!Mert őszintén szeretnek minket.Nekünk az a legnehezebb,hogy ne sírjuk el magunkat,ha ne mutatsuk a haragunkat a sors ellen,hogy ne keseredjünk el és nekik meg nagyon nehéz erősnek és egészségesnek mutatkozni,hogy mi ne szomorkodjunk.Édesapám sajnos elhunyt már,rákos volt,nagyon nehezen éltem meg.
2011. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!