Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg e vagy sem? Anyám (48...

Beteg e vagy sem? Anyám (48 éves) 30 évi házasság és 3 gyerek után teljesen kifordult önmagából. Pár hónap leforgása alatt teljesen megváltozott.

Figyelt kérdés
Egy hete bejelentette, hogy elválik apámtól mert van egy roma szeretöje (33 éves) így elhagy minket és kéri az járandóságát. Szerintünk döntése irreális, logikátlan, ez a viselkedés töle teljesen idegen. Feléget maga mögött mindent, úgyszintén a 3 gyerekével kialakított és felépített kapcsolatát is, az új szeretöje miatt. Mivel az összes logikus lehetöséget végigjártam, az egyetlen számomra elfogadható magyarázat, ha ez esetleg valami fizikai-mentális betegség lenne. Szerintetek?
2010. jún. 20. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

nem biztos. Lehet, hogy egyszerűen csak szerelmes lett.

Talán életében először igazán.

Gondolom, ha 30 évi házasság, akkor a gyerekek már nagyok, kétlem, hogy nem állnak meg a maguk lábán.

És miért égeti fel a velük való kapcsolatát? Ő akar titeket többé nem látni, vagy ti akartok szakítani vele?

2010. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Vagy megunta a langyosvizet , a rabszolgaságot és élni akarja az életét. A gyerekeit felnevelte, a férje gondolom már csak akkor veszi észre, ha mosogatni kell.

Irígylem a bátorságát.

2010. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért lehet korán ment férjhez és nem élte ki magát annak idején és mostanra szakadt el a cérna(ego) majd idővel rájön mindenre apa meg vissza fogadja majd.Ez az átlag amiről én tudok annyival spékelve,hogy gyerek is van mellette.
2010. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem messze nem jártál végig minden logikus lehetőséget. Gondold végig mégegyszer és próbáld a legkézenfekvőbb megoldásokat megtalálni. És az nem az elmebetegség.
2010. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Vagy talán nem elégedett az életével és rájött h nincs többb élete?
2010. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Anyukás ezek szerint nem volt boldog. Nem igazán törődhettetek vele eddig, ha egyből dilisnek nézitek, ha valamit nem a ti elvárásaitok szerint tesz. Végre boldog. Látom az is baj, hogy roma férfiba szerelmes. Nem mintha számítana, ugyanúgy utálnátok őt ezért. Megszoktátok, hogy csak nektek, értetek él. S most úgy érzitek el hagy benneteket. Pedig csak apátoktól válik el, tőletek nem. Gondolom apukátokra való tekintettel zárkóztok el az igazság elől. Persze ha nem fogadjátok el a döntését akkor ti vagytok azok akik felégetik a jól kiépített kapcsolatot köztetek.
2010. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ismerosom, aki ugyanezt csinalta, csak o ferfi. Szerintem az ilyen emberek besokallnak, es vegul azt gondoljak, hogy megerdemlik, hogy az eletuk jobb legyen vagy legalabb mashogy alakuljon, mint amilyen most es amilyenek a jovore a kilatasaik. Az, hogy valakinek van 3 gyereke, nem jelenti azt, hogy jo a hazassaga. Nem hinnem, hogy mentalis problemaja lenne. Lehet, hogy megbanja, mert ez egy fellangolas, hobort, hogy ujra fiatalnak erezze magat a fiatal ferfi mellett, vagy lehet, hogy tenyleg boldogabb lesz vele. Ezt elore nem lehet tudni. 48 eves, meg nem oreg, igy meg uj eletet kezdhet, ha ugy erzi, nagyon elrontotta. Ettol ti meg a gyerekei maradtok es ugyanugy fog szeretni titeket. Figyelj, erzelmeket, szeretet nem lehet kieroszakolni. Ha menni akar, valni akar, legyen. Ha nem jon ossze, a sajat karan fog tanulni, de legalabb megprobalta. Ez mar ugyis egy semmilyen hazassag, nincs benne szerelem a reszerol, ha mar szeretoje van...szoval ennek a hazassagnak jo vege nem lesz - ha valnak, ha nem. Menjen utjara, aki akar, aztan lehet, hogy az edesapatok is kozben megtalalja a boldogsagat.
2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem betegség, hanem szerelem. Vágyakozás, boldogság keresése. Semmi többről nincs szó.
2010. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
most nemakarlak megijeszteni.. de azis lehet h zsarolják.. talán az a pasi.. hallottam már ilyenről.. (de azér ne ebből indulj ki)
2010. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Kapuzárási pánik. Az én anyám is ezt csinálja. Palitól paliig költözik. Aztán rácsodálkozik és megsértődik, hogy besokalltam, és apumhoz költöztem, illetve nővérem naponta a fejéhez vágja, hogy milyen vicces, hogy testvért szerzett neki (a pasik rendszerint fiatalabbak). Remélem észhez tér. Lehet szerelemnek nevezni, én inkább marhaságnak mondanám. (Az én esetemben.) Kitartást.
2010. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!