Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szakítani akar, ha...

A párom szakítani akar, ha elmegyek egyetemre kollégiumba. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Két oka is van rá:

1. nem akarja, hogy megcsaljam. ő már volt koleszban, tudja, hogy mi folyik ott

2. keveset találkoznánk

Az nem jó, hogy ő eljön oda, mert túl messze van (még buszozáshoz is)


2011. júl. 11. 21:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
2%
mért nem oda jelentkeztél egyetemre ahol közel van a párod és nem is kell koleszosnak lenned.
2011. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
ez a legközelebbi egyetem. és bocsi, hogy csak ez a szak érdekel!
2011. júl. 11. 22:02
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem biztos, hogy igazán szeret. Ilyesmivel nem szokták az emberek zsarolni a társukat, hiszen a továbbtanulás jelentősen meghatározza egy ember egész további életét. Ha valaki tanulni akar, azt visszatartani az ilyesmivel, szóval nem biztos, hogy hozzád való.


Menj el nyugodtan tanulni, lakj a koleszban, és ha valóban ez miatt szakít veled, akkor nem szeret igazán.

Viszont előtted az élet, meg az egyetem, rengeteg új barátod lesz, és egész biztosan köztük lesz az "igazi" is.

2011. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Integess neki széles mosollyal. Keressen magának más hülyét, aki képes elcseszni a jövőjét az ő paranoiája miatt. A barátod egy f4szkalap. Erre nincs mentség.
2011. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem állíthat ilyen választás elé. Meg mi az, hogy nem akarja, hogy megcsald? Azért., mert ő ki tudja, miket csinált a koleszban, még nem biztos, hogy te is azt fogod tenni. Magából indul ki...
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%
ha te sem akarod elengedni, akkor költözzön oda ő is. nem tudom lehet e olyat, de a koleszba melléd?:D vagy albérletbe.
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
10%

Majd lesz másik srác, és jól teszi mert én is tudom mi folyik a kollégiumokban.

Még a szakközepeseknél gimiseknél, csak csak emberi a helyzet. De egyetemi koli ami már majdnem egy albérlet ott azért keményen kefélnek, drogoznak hujjuj.

Szóval vesd be magad majd ott.

2011. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
6%
így is úgy is megcsalnád én is ismerem az egyetemi koleszokat. nem egy barátos csajjal jöttem már ott össze. szóval ez a kapcsolat már demotivált.
2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy fizesse az albidat, és akkor nem leszel kolis.


Egyébként én laktam már pár pesti egyetemi koliban, és egyik sem volt egy szextanya...

2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam el a válaszokat, személy szerint én örülnék, hogy még időben rájöttem, hogy nem szeret, és hogy mekkora egy f.szkalap. Örömmel vágnám ki a nálam maradt cuccait az utcára. Gondolkozz már, az álmodat akarja megtiltani, érted? Ezt nevezik szerelemnek? Hát nem, ezt birtoklási vágynak!
2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!