Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? A pasi tök boldog, én meg magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés

Azon tűnődtem a minap, hogy miért van ez így:

Voltbarátom csúnyán viselkedett velem a kapcsolatunk alatt, nem bánt velem jól. :(

Ennek ellenére én voltam olyan hülye, hogy vele voltam, de ő meg bármit megtehetett. :(

Mindent megadtam neki és ez is kevés volt.

Vagyis:

-ő tök bunkó volt és mégis ott volt neki egy nő, aki szerette és amit csak szeretett volna, megkapott tőle.

-a nő egy rossz kapcsolatban élt, de mégsem hagyta ott, mert elvakította a szerelem


Ezek után ő megismert egy nőt, akivel olyan szerencsésen alakultak a dolgai, hogy összejöttek és a pasi full boldog. Persze nem irigylem senki boldogságát, csak rossz érzés, hogy neki (a bunkó viselkedése ellenére) minden összejön és boldog, mindig talál magának lányt. Hogy lehet ilyen szerencsés valaki?


2011. júl. 12. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Csak várd ki a végét.

Aki sutyek, az is marad.

2011. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen keserű tapasztalatom.

Hidd el a legjobb amit tehetsz, ha hátad mögött hagyod azt az időszakot(tudom, hogy nagyon nehéz) és majd idővel, miután meggyógyulnak a sebeid, te akár még boldogabb is lehetsz.

2011. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, drágák vagytok!
2011. júl. 12. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
De, szerintem irigyled. :) Ezt félretéve, valamit biztosan jól csinál, de ha olyan, amit itt lefestettél, hogy nem bánik jól a barátnőivel és tök bunkó, akkor nem gondolom, hogy tartós kapcsolatai lehetnek. Az elején bizonyára jól indít. De ha javasolhatom a saját boldogságod keresd, ne máséval foglalkozz.
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
mert ő egy tipikus bunkó paraszt aki után bomlanak a nők... persze, a jó fej srácok meg akik éreztetik a nőkkel hogy szeretik őket, azok meg mehetnek a p*csába
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírt kapcsolatból szerintem te profitáltál többet. Ő jólérezte magát, te meg tapasztalatot nyertél. Innen kezdve tökmindegy, mi van vele. Neked meg jobb lesz a következő kapcsolatod, mert ezt a hibát már biztosan nem követed el újra.
2011. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismered azt a lányt? Az is lehet, hogy ő is olyan személyiség, mint a volt párod, és ezért jobban megértik egymást, és ezáltal boldogabb, kiegyensúlyozottabb kapcsolatban élnek, ami látszik is a volt párodon. Hogy miért nem hagytad ott már akkor amikor elkezdődtek a problémák azt csak te tudhatod, valószínűleg szeretted. Hogy a kérdésedre is válaszoljak van jó pár olyan nő aki a bunkó férfiakat szereti. Az olyanokat akiknek majdnem, hogy csak arra kellenek, hogy kiszolgálják őket. Nem tudom ez mennyire igaz a párodra. De a lényeg úgyis az, hogy bunkó, és mégis van barátnője. Azért mert olyan lányokat talál akiknek a bunkó pasik kellenek. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy te is ilyen lány vagy, mert akkor nem váltatok volna szét. Te sokkal jobb embert érdemelsz nála, ne add fel. Találni fogsz magadnak egy olyan párt aki 100%-ban melletted lesz. Itt a nyár, járj nyitott szemmel, és meg fog oldódni. :)

2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Hagytad hogy a barátod bunkón viselkedjen veled? Akkor nem az élet volt veled igazságtalan, hanem te magad!
2011. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most nem is az fáj, hogy velem miket tett meg, hanem hogy ő bármit megtesz, mégis mindig boldog és mindene sikerül! Ezt nem értem, miért van... De nagyon nem is foglalkoztat, csak tegnap kicsit elgondolkoztam ezen. Legyenek boldogok, én nem kívánok rosszat.
2011. júl. 12. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az élet sajnos nem tündérmese, ahol a rossz elnyeri büntetését, a jó pedig jutalmát. Ha valamit megtanulhattunk az élettől, az az, hogy a rossz gyakran jobban jár, mert az útjai könnyebbek, a jó pedig katasztrófák sorozatába kerül, mert nehéz utat választott. Nincs jutalom, nincs bűnhődés, nincs tanulság.

Az ember annyit tehet, hogy mindig két lábbal a földön jár, és nem hagyja, hogy kihasználják, felhasználják, leépítsék. Nem szabad paranoiás módjára mindenre gyanakodni, de nem szabad szamár módjára sem tűrni, ha rosszul megy a sorunk, vagy valaki nem úgy viselkedik velünk, ahogyan elvárnánk. Keményen oda kell vágni, mert a dolog a fejünkre nő. Te sokat tettél a történet alapján, ő keveset, és mégis ő nyert, míg te vesztettél, mégpedig azért, mert nem figyeltél arra, mi fontos neked. Ezt így nem lehet. Rendben van, hogy törődsz a pároddal, de amint ez nem talál viszonzásra, vagy megfelelő fogadtatásra, le kell állni, és megtudni az okát.

A naivitás akkor is bűn, ha jó szándékkal párosul.

2011. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!