Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha te is érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha te is érzitek úgy, hogy a sors vagy az élet undok veletek pasi téren? : D

Figyelt kérdés

Én mindig így vagyok :( xD

Találok egy jófej,vicces,aranyos,jóképű srácot,de az ország másik felén lakik.Találok egy ilyen srácot itt a városba,az meg túl idős hozzám.Hát ilyen nincs x)


2010. jún. 7. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok, és velem az a helyzet, hogy állandóan az elérhetetlen fickók kellenének, akiknek meg én tetszek, ha hozzám vágnák őket, akkor sem kellenének...Ezért vagyok régóta szingli
2010. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kell neked neten ismerkedni :)
2010. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem érzem úgy.


20F

2010. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod én erre mindig azt mondom, hogy azért szemét velem az élet, hogy utána kárpótoljon. Csak pozitívan :)
2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

*ti

elírtam x)

2010. jún. 7. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges, hogy le kell adni egy kicsit az igényekből.

Nem minden srác fehér lovon közlekedik.

21f

2010. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előzőt elírtam.Bár a lényegen nem változtat.

Nem mindegyik srác közlekedik fehér lovon.

2010. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vicces amit írsz 21f. Ugyan miért kéne leadni az igényekből? Mindenki ezzel jön. Te is olyan lánnyal állsz össze, aki megfelel neked minden téren, nem igaz? .

Ha szeretsz valakit, az a számodra megfelelő. És nem nézed az igényeidet. Egyszerűen csak megtörténik.

Olyannal meg úgy sem tervez hosszú távra az ember, aki nem "üti meg az ő lécét". Na ez most elég idiótán hangzik, de valahol ez az igazság.

2010. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Marha boldog lennék egy olyan emberrel, aki a leadott igényeimnek felel meg. Bírnám kb. 2 hónapig...mi a jó ebben? Mindenkinek joga van hozzá, hogy legyenek elvárásai. Beb*szna ha nem lennének.
2010. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen...én is így érzem...de rohadtul:D

Én most 19 éves vagyok...szeptemberben jöttem ide az egyetemre...kaptam egy tőlem 2 évvel idősebb mentort...,aki fiú:S

És hát...ő tényleg tökéletes...okos, intelligens, helyes, kedves, magabiztos, és utálja a kurv@kat, nem csajozik...áhh egy Isten*_* és nincs barátnője sem..., de most annyira bonyolult az élete, hogy nem is akar:S

Plusz...nem jövök be neki:(

De az a poén, hogy ő idén végez...és vége lesz a mentorprogramnak is...erre kiderült, hogy jövőre nagy valószínűséggel tanítani fog...plusz jövőre én is mentor leszek...szóval egy csomó dolog miatt találkoznunk kell:S:D

Na erre varrjál gombot:D

Ah...rihes sors...:D vagyis nem...inkább végzet...a végzetben benne van a balsors szerűség...:D

19L

2010. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!