Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy, hogy pasi...

Miért érzem úgy, hogy pasi nélkül is szép az élet? Normális ez? Hogyan lehetnék újra igazi nő?

Figyelt kérdés
Az előzmények magukért beszélnek!Annyit csalódtam a férfiakban, hogy megfogadtam kirekesztem őket az életemből!Főleg azért, mert egy rossz kapcsolat miatt súlyos depressziós beteg lettem.Már 4 éve egyedül élek kerülöm a kapcsolatot velük csak a kötelező érintkezés van, gondolok itt a munkára meg az egyszerű hétköznapi dolgokra.Néha még jól is érzem magam de ha csak egy pillanatra "mást" érzek azonnal felhúzom az áthatolhatatlan falat magam köré.Mivel nyugtatókon élek így a szex is a "felesleges" kategóriába került.Még csak 43 éves vagyok de nagyon szeretnék ebből kimászni.Komoly válaszokat várok a poénokat nem nagyon szeretem!
2010. máj. 28. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elrontott, ronda körülmetélésem miatt nincs szex és szintén nyugtatókon élek, nincs nő, ez van

Nem vagy egyedül...

Mondjuk, ahogy én látom, a férfiak hamarabb elanyátlanodnak, a nők jobban bírják az életet (meg tovább is)

2010. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne, hogy férfiak is vannak ugyan ebben az állapotban de sajnos ez nem megoldás a számomra.Szerintem egymásnak nem igen tudunk tanácsot adni de maximálisan egymással érzünk.
2010. máj. 28. 10:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mind a ketten váltsunk jegyet egy lakatlan szigetre és valami majd csak lesz.Ezeket a gondolatokat már a heti meló utáni totális fáradság hozza ki belőlem és a tudat, hogy otthon csak a nagy magány vár.
2010. máj. 28. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem mind a ketten váltsunk jegyet egy lakatlan szigetre és valami majd csak lesz."


Erre már én is gondoltam. De beszéljük akkor meg, hogy nehogy ugyanarra a helyre váltsunk jegyet! :)

2010. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben de egyenlőre még elképzelésem sincs, hogy hol van ilyen hely.Na mára végeztem. Jó hétvégét.
2010. máj. 28. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
társfüggők vagytok, vagy mi a szösz? tök jó egyedül is.
2010. jún. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak szól!Ha elolvastad volna a kérdés utáni történetet nem tennél fel ilyen kérdést és nem reagálnál rá flegmán!!
2010. jún. 21. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú, az írásod érdekes. Én 24 L vagyok, és én most jutottam erre a döntésre:S. Nekem pszichés problémáim vannak, és asszem, hogy kezd az elmém is összeroppanni. Egyre rosszabbul vagyok. Tényleg szomorú, hogy én ennyi idősen ide jutok. De azért én barátkozom, de most én is férfikerülő vagyok. Szerintem ez életszakasztól függ. Lehet, hogy később kinyílok, ahogy te is. Bár én kétlem, mert nekem olyan a pszichém, hogy én még egy csalódást nem szeretnék átélni, mert ezt se tudom, hogyan dolgozom fel. Oké, voltak kapcsolataim, de sosem voltam szerelmes, ezért visel ez meg.

Pluszban édesanyám eltávozott.

Én most törtem össze. Te már biztosan korábban összetörtél. Na, úgy látom, hogy neked nehezebben megy a felállás, érezem, hogy én is erre a sorsra jutok.

Azt hiszem, hogy nincs varázsige erre, azt hiszem, hogy egyszerűen fel kell állni, és nem nyafogni.

2010. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az uccsó vagyok, na, nem kell megsértődni a nyafogós részen, csak én magamról is tudom, hogy sokat hisztizek, és töprengek olyan dolgokon, amiken nem kéne. És én is egyre több nyugtató szedek, és tudom, hogy mennyire nehéz, és hogy mennyire nem értik meg az emberek.

Én már egyre inkább úgy látom, hogy a kutya ott van elásva, hogy az ember társra vágyik, de ugye fél a sérüléstől, és emiatt nem tud megnyílni. Én se akarok többet.

2010. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ha ott se érzed magad nőnek akkor egy pasi mellett sem!
2010. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!