Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ez kicsit fura. Mit...

Nekem ez kicsit fura. Mit mondjak neki? Nem fura nektek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20. 4hónapja járunk.

a szüleim augusztus első hetében mennek ketten nyaralni, egyedül maradok itthon.

ugy volt hogy barátom elkéri az apja barátnőjétől a kocsit, igaz nekik is van de azt az apja használja.

Szóval elkéri és este feljön h ne legyek egyedül napközbe mindenki intézi a dolgait.

de az apja összeveszett a nőjével, és megszólal tegnap a pasim hogy ma hétfőn felvisz fater és vasárnap hazahoz és leköltözök hozzád arra a hétre...

nekem ez tolakodás kicsit... nem akarom ennyi idő után ezt


2011. júl. 13. 09:47
 1/8 A kérdező kommentje:

értem hogy az apjának kell a kocsi mert reggel 7-8ra jár melózni...igy egy autóval ez nem megoldható.

de én nem akarom hogy ideköltözzön arra a 7re.

különben meg mit tervezi előre...? augusztusig még van 2hétkb. addig simán kibékülhetnek

2011. júl. 13. 09:49
 2/8 anonim ***** válasza:
hát mondd meg neki, hogy neked ez azért sok lenne, ő se tudná a "dolgait" intézni, te se, meg el is akarsz menni a csajokkal ide-oda, és szerinted a szüleid se örülnének neki stb.
2011. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd azt,hogy ne kijelentse a kettőtöket érintő dolgokat,hanem kérdezzen és beszéljétek meg. Nehogy már egyedül kifantáziáljon ilyet anélkül,hogy beleszólásod lenne... ráadásul 4 hónap után.
2011. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Húúú menyire örültem volna ennek anno.Mi 6hónap után töltöttük el az első közös hetünket:)


Mond meg neki hogy te még ezt korainak érzed,ez nem bántó,meg kell hogy értse...

2011. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a te hozzá állásod is fura.


"Drágám este gyere ide, mert marhára félek, de reggel huzzál haza, akkor nem kellesz"


Megértem, hogy fura a kijelentés, de ö neked tesz sziveséget valahol, hogy minden éjszaka nálad alszik, föleg úgy hogy nem egyszerü neki az oda jutás. Ès ha azt mondta volna, hogy bocsi nem tudok menni, mert nem lesz kocsim, akkor most te lennél a legjobban megsértödve, hogy még erre sem képes.

2011. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is fura, hogy csak estére kell a barátod... mi sajnos nyáron csak keveset tudunk találkozni, ezért bármit megtennék, hogy 1 hétig csak kettesben lehessünk. ha vásárolni, vagy barátnőzni akarnék nélküle, akkor azokat a programokat másik hétre tervezném.

szereted te ezt a fiút? 4 hónap után még lángolnia kellene a szerelemnek. ha így lenne, nem írtad volna ki ezt a kérdést...

2011. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

najó nemkell itt kombinálni hogy én nem szeretem meg csak éjjelre kell meg blabla...

azzal semmi baj ha itt alszik, de én korainak érzem hogy 1hétre felköltözzön hozzám.

Szeretem nagyon, de nekem ez akkor is korai is kicsit nyomasztó lenne, és az esett rosszul hogy kijelentette nem kérdezte meg... hanem ő ezt egyből eldöntötte, már nem azért... de nem ő lakik itt... és ettől még szerethetem, csak ez számomra tolakodás

2011. júl. 13. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
te nem érdemled meg őt
2011. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!