Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és fiúk! Első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk! Első randi végén ha a lány kicsit félénk/visszahúzódó akkor ölelés vagy puszi vagy semmi? és mit mondjak előtte mielőtt mondjuk puszit adok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Élveztem a randit, kellemes társaság vagy, majd beszéljünk meg egy újabbat. és megöleled, maximum egy arca puszi. EGY!

15 / L

2011. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most egy puszit fogok adni! *_*


...



Most komolyan? Semmit... miért kéne valamit mondanod? :DD


22/F

2011. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha látod, hogy félénk elég 2 puszi az arcára meg egy "szép álmokat" (ha este van) és ha kedvel, még úgyis fogtok találkozni :D
2011. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ölelés mindenképpen. az olyan jóóó :)

puszi meg, hát mint mondj, jajh:

adhatok egy jóéjt puszit? de ne csókold szájon! még. : D

2011. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerül a randi akkor talán a lány megnyílik feléd és már nem lesz olyan visszahúzódó. Szerintem ha puszival köszöntök egymásnak az elején akkor mindenképp puszival köszönjetek el,ha az elején még nincs puszi akkor ahogy a helyzet hozza majd kialakul mi lesz a végén. Szerintem elég ha mondassz neki annyit a puszi előtt hogy "nagyon jól éreztem magam de mostmár mennem kell sajnos mert lekésem a buszt"- itt adsz neki puszit" és elköszönsz. De ez csak egy példa volt,ez is helyzetfüggő és attól is függ hogy milyen lett a randi.
2011. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1et jobbra 1et középre 1et meg le :D éljen az egyensúly és a harmónia :D


am 1 puszi ölelgetés sztem hamarabb be paráztatja mint 1 puszi


19F

2011. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kísérd haza te gyökér, annyit mondasz jó éjt szép álmokat jaa majd elfelejtettem az altatópuszit na csáóbella
2011. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

01:08-as

asszem írtam neked : D :$

2011. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már előtte ismertük egymást akkor a puszi adott. Ha még nem annyira nyílt a lány akkor megölelheted.

De ha nem ismered még személyesen és az 1. randi egyben az első találkozó is akkor szerintem vagy csak puszi vagy csak ölelés. Amikor találkoztok nincs puszi akkor a búcsúzásnál az ölelés olyan meghitt. De tulajdonképpen egy vadidegen ember..

Nem tudom.. Én nagyon vissza húzódó vagyok, szóval az első randi végén maximum 2 puszi, ha nagyon tetszik akkor még 1 ölelés is bele fér.

De úgy átlagba a puszi+ölelés az már inkább bepánikoltatna mint sem kellemes érzéssel töltene el.

2011. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Részemről a cseresznye,örültem hogy találkoztunk,amit akarsz,adsz két puszit ÉS ami szerintem nagyon FONTOS,finoman,nem tolakodóan hozzáérsz a derekához közben.
2011. júl. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!