Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy szerettete...

Volt már olyan hogy szerettetek egy férfit/nőt de nem mondtátok el neki, hanem magatokba fojtottátok az érzést? Tudtátok hogy nem sok esély van hogy kapcsolat legyen vagy esetleg nem akartátok lekötni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

A legnagyobb butaság, amit tehetsz.


Mi történhet? Legrosszabb esetben megmondja, hogy nem érdekled, de még az is jobb, mint a mostani helyzet (csendben szeretni és szenvedni), mert legalább továbbléphetsz.


Csak pozitívan!

2011. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Velem sokszor előfordult. De azért nem mondtam el neki(k), mert általában vagy 15 évvel idősebb személyről volt szó vagy egy tanárnőm...

Én igyekeztem elfelejteni őket. Az segített túltenni magam rajta.

2011. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Most is így vagyok.


De szeretnék rajta változtatni. Legalább barátok legyünk, ha más nem is lehet.


Igaza van az előzőnek, hogy a legnagyobb butaság magunkba folytani, s nem tenni semmit.


Sok bátorság kell, hogy lépjünk. Nem beszélve arról, ha ő nem vesz észre, akkor nem sok esély van.


De sok bátorságot és sikert, hogy merj változtatni. Remélem én is tudok majd lépni (záros határidőn belül)

27L

2011. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Én is most hasonlóképpen vagyok.


Sajnos nem mondhatom el neki, hogy mit érzek, mert neki is és nekem is van kapcsolatom, ráadásul neki már családja is van...Így nem szeretném ha szétmennének miattam.


Viszont ha nálatok másképpen van a helyzet, tehát mindketten szinglik vagytok, akkor mondd el neki mindenképpen, szerintem megéri


22/L

2011. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Most is ebben a helyzetben vagyok. Őrlődöm, mert kapcsolatban élek, és mégis vonzódom egy harmadikhoz... aki szintén kapcsolatban él. Biztosan nem fogok lépni, mert egyikünk kapcsolatát sem akarom tönkretenni. Épp elég, hogy rajta jár az agyam egyfolytában...


30/N

2011. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
52%

ez nem igazi szerelem.inkább csak fellángolás, és volt már ilyen, szerintem nemis szükséges közölnöd vele, hogy "szereted", hogyha nemis jártok..

miért ne lenne esély, hogy kapcsolat legyen belöle? bízz magadban, beszélgess vele,de ne nyálas dolgokról, esetleg ha azért gondolod azt, hogy nincs esély kapcsolatra, mert nem talál hozzád, akkor természetesen az a legokosabb döntés ha nem álmodozol rólla:D

2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez nem fellángolás,már lassan 3 éve szeretem de nem mondtam el neki mert nagy a korkülönbség köztünk,kedvel,meg vonzódik hozzám azt tudom,de ezen kívül semmi más.BArátnőim szerint azért nem nyitja meg felém a szívét mert fiatal vagyok hozzá és nem akar lekötni és fél hogy pár éven belül lelépnék.Ezért nem közeledik.De én nem ezen a véleményen vagyok,ha szeretsz valakit nem érdekelnek a körülötted lévő tényezők,akkor vele akarsz lenni.El kellene mondanom,de nagyon nehéz.Lehet inkább csendben szenvedek tovább.
2011. júl. 13. 10:44
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem egy nőben legyen annyi büszkeség, h nem vall szerelmet egy férfinak. ennyi idő alatt úgyis észrevette már...


ez van, el kell felejteni. velem is volt ilyen, de nem mentem el odáig, h elmondjam. látta rajtam és éreztette, h ebből nem lesz semmi. túlléptem rajta, pedig régen azt mondtam, hogyha jönne, és azt mondaná, h szeret, akkor nem utasítanám vissza, akármilyen élethelyzetben vagyok.

jött, és visszautasítottam :) elmúlt.

2011. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy és ő mennyi?
2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazából ebből a 3 évből 1 éve vagyunk jóban,elötte csak néha néha beszéltünk,meg akkor volt menyasszonya,most már lábal ki belőle.Egyébként,én 23 vagyok,ő meg 36 éves!
2011. júl. 13. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!