Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy szerettete...

Volt már olyan hogy szerettetek egy férfit/nőt de nem mondtátok el neki, hanem magatokba fojtottátok az érzést? Tudtátok hogy nem sok esély van hogy kapcsolat legyen vagy esetleg nem akartátok lekötni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez nem is nagy korkülönbség. Áj elé és mond el az érzéseid. Mást nem tudsz csinálni.



Ennyi.

2011. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez nem egetrengetően nagy korkülömbség. Én is voltam olyannal aki idősebb a kiszemeltednél és én fiatalabb vagyok, mint Te! :)

22/N

2011. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Két hónapja ismerem, azóta tetszik nagyon-nagyon, amolyan "szerelem első hallásra", mert munkaügyben telefonon egyeztettünk először. Teljesen letaglózott, az első pillanattól kezdve teljesen megnyugtató légkör vett körül, mikor találkoztunk, és azóta is így van. Ha összefutunk akaratlanul is csak vigyorgok, mint a tejbetök. :) Sokat levelezünk, chatelünk mostanában, amit általában ő kezdeményez, és azt mondja szeret velem beszélgetni, aranyos vagyok, stb., de valahogy úgy érzem csak barátként, nem nőként tekint rám, épp ezért eszem ágában sincs közölni vele a tényállást. Egyébként is, azt vallom, ha bele döglök sem vetem magam egy pasi elé sem, ha ő nem vesz észre, és nem akar "megszerezni", akkor rég halott a dolog... Másrészt egy beszélgetés alkalmával már kifejtette, hogy utálja a kínálkozó nőket, ő szereti lassan, komótosan irányítani a dolgokat, majd lépni.

Szóval, teljes bizonytalanságban vagyok, és nagyon nehéz nem elszólni magam. :D

22L

2011. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk, köztünk nincs csak 5 év, de szerintem a köztetek lévő korkülönbség sem eget rengető. Ha úgy érzed tudtok egymáshoz idomulni, illetve hasonló az érdeklődési körötök, akkor a kor legyen a sokadik szempont.

22L

2011. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel, hogy 17 évvel idősebb nálam a férfi, és igaz hogy nem él házasságban, gyereke sincs, mégsem fogom neki megmondani soha. Annál nagyobb a női büszkeségem.
2011. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

20 éve volt ez a történés.

Tavaly vallottam be Neki interneten, hogy valójában fülig szerelmes voltam Belé.

Olyan volt az akkori helyzet, hogy szóba sem jöhettem lehetséges párként, mert volt párja.

Ismertem is a párját, - jó emberi kapcsolatokat ápoltunk, - és az emberi tisztesség is erősebb (a mai napig) nálam, mint a "vadászösztön" által sugalltak.

Klasszisokkal intelligensebb is volt nálam a Hölgyemény, - esélyem nem lett volna még akkor sem, ha "üresben lett volna".

Nehezen tettem magam túl a dolgon, de azóta is azt gondolom, hogy helyesen viselkedtem.

43/F

2011. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A "női büszkeségről" csak annyi jut eszembe, hogy sok nő - szerintem hibásan - azt gondolja, hogy a férfinak "kutya kötelessége" kitalálni azt, hogy mit gondol.

Ez egyáltalán nincs így!

Én például egyetlen kezemen (!) meg tudom számolni - 43 éves fejjel, - hogy mennyi komoly kapcsolatom volt nővel.

Ez többnyire azért alakult így, mert nem állok jól önbizalom tekintetében, DE A "VEVŐKÉSZÜLÉKEM" SEM VOLT ARRA HANGOLÓDVA, hogy a nők "enigmált üzeneteit" megfejtsem, - fogalmam nem volt arról (szinte soha), hogy melyik nőnél van esélyem.

2011. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
számitottam ilyesmi válaszra, szerintem mindegy, hogy mióta tart. a lényeg, hogy ha szerinted nincs értelme a kapcsolatot eröltetni, akkor ne eröltesd:P ellenkező esetben, ha van értelme, akkor igen.
2011. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Voltam így évekig, családos volt az illető, soha nem mondtam el. Lassan aztán elfelejtettem, lett más. Ha nincs gátló tényező, én igyekeznék nem magamba fojtani :).
2011. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
NIncs gátló tényező a korkülönbségen kívül.de ÉN érzem úgy hogy ő jobb és értékesebb nőre vágyhat!Neki 0 az önbizalma.Majd alakul valahogy.
2011. júl. 13. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!