Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez nem meríti ki a...

Ugye ez nem meríti ki a hűtlenség fogalmát? Vagy igen? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Hétvégén a párom nélkül mentem szórakozni, csajos estét tartottunk két barátnőmmel. Felkért egy aranyos srác táncolni, én pedig igent mondtam. Bepróbálkozott, de megmondtam neki, hogy kapcsolatban élek, ennek ellenére természetesen szívesen táncolok vele. Nem is volt semmi csók, próbált fogdosni, de leállítottam. Viszont egy vagy két szám erejéig egy kicsit összesimulva lassúztunk (a derekamat fogta, én meg a vállát, semmi taperolás nem volt). Ennek ellenére most picit mégis "bűnösnek" érzem magam :( A végén egyszerű arcrapuszival köszöntünk el.


Ha az én párom csinálta volna ezt egy szórakozóhelyen, rosszul esett volna... ezért bánom. Vagy csak túlparázom?


20L


2011. júl. 13. 13:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Legközelebb okosabb leszel :-)
2011. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavarna ha a párod is ezt csinálná, akkor legközelebb nem csinálsz ilyet!
2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
66%
Túlparázod. Máskor majd nem csinálsz ilyet. Javaslom menjetek együtt. Mondjuk én már lehet öreg vagyok (33) de nem értem ha valakit szeretsz, minek ilyen jellegű csajos este. Ha a barátnőid hiányoznak akkor valamelyikőtöknél üljetek le, dumáljatok, igyatok egy kis bort, vagy amit szerettek. Ha meg bulizni akarsz és párod van, akkor menj vele.
2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
en lany vagyok, de en nekem nagyon nagyon szamitana, es lelkiismeret furdalasom lenne. mert ha bele gondolok hogy o ugyanezt csianalta volna egy lannyal, kirazna a hideg :(
2011. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem fér bele,de ezt mindenkinek magának kell tudnia.

táncolni táncolnék bárkivel,de lassuzni csak a párommal,az más.

2011. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
nem voltál hűtlen, de mivel neked sem esne jól így ne csinálj többször ilyet.
2011. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
A csajos estével nincs baj, de idegen pasikkal lassúzni....nem mondom, hogy megcsalás, de igencsak elgondolkodnék a helyedben.
2011. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A párom 3 hetet külföldön töltött egy rokonánál. én munka miatt nem tudtam velemenni, maradtam itthon. de jólesett kimozdulni kicsit a lányokkal. nagyon bűntudatot érzek :(
2011. júl. 13. 13:31
 9/38 anonim ***** válasza:
77%

én ha teljes szívemből, őszintén szeretem a páromat, nem tudnék ilyet tenni.

ha csak úgy járunk, hogy legyen valaki, akkor más.

de 20 évesen még nem is kell komoly kapcsolatban gondolkodnod, bizonyára nem kérte még meg a kezed a párod. szóval megbocsátható.

2011. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ez még nem megcsalás de a helyeden én nem mondanám el a páromnak és legközelebb nem mennék ilyenbe bele.
2011. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!