Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar eljönni?

Velem miért nem akar eljönni?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hete voltunk a közös barátnőnkkel strandolni.. Jól éreztük magunkat meg minden.. Megkérdeztem a "legjobb" barátnőmtől hogy nem-e jönne Ő el velem meg a tesómmal egy másik strandra.. Ki se mondtam már tiltakoztt is hogy biztos hogy nem.. A másik strandon is volt kisérő, szóval szerintem nem a tesóm lehet a baj..

Olyan rosszul esik :-( A közös barátnőnek a felkérése mitől külömb attól mintha én kérem meg őket hogy jöjjenek?

Másik barátnőmől is meg akartam kérdezni, de ha LB-m nem jön akkor már Ő sem fog az tuti.. Miért csinálják ezt?


2011. júl. 13. 15:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
14 leszek a LB meg már 15
2011. júl. 13. 15:24
 2/16 anonim ***** válasza:
először is mi az hogy LB?
2011. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam kérdezni!
2011. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lehetne a kérdésre válaszolni?? Fentebb írtam hogy "legjobb barátnő" csak röviden, mert minek írkáljam mindig ki ha 2 betüből is rá lehet jönni
2011. júl. 13. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az LB-d FB-n, hogy miért?
2011. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert elég kis "pukkancs" vagy. Úgy még elmegy, ha van ott veletek más is, de külön nem.
2011. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Azért mert ilyen kis bunkó pisis vagy és ha valaki megkérdez valamit akkor nem tudsz rá normálisan válaszolni! Lehet hogy vele is ezt csinálod, és kerüli a társaságod, nem akar már barátkozni veled!

2011. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a szülei nem engedik ilyen könnyen? Hogy más dolga van, neadjisten nincs pénze strandra járni?
2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert 0 az IQ-d.Már a kérdésnek sincs semmi értelme.Nőj fel,tanulj meg beszélni,és ne sajátítsd ki a "barátaidat".Mindjárt lesznek normális emberi kapcsolataid.
2011. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na ide is meg kell gondolni hogy írhat-e egy kérdést ki az ember.. Tele lesz az oldal bunkó f*szokkal..

Tök normális kérdés volt, erre az első kettő válaszoló már bele is kötött, utánna úgy lepisizett hogy azt sem tudja hogy ki vagyok hogy viselkedem, mien vagyok a való életben.. De szerintem meg lehet érteni azt a szót hogy "LB" de csak röviditésnek írtam.. És szinte ebbe a barátságba nekem kuss a nevem, szóval nem hiszem hogy ezért meg haragudnának..

Na de nem is írok többet..

2011. júl. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!