Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy írok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy írok egy lánynak aki nagyon tetszik, nyomom neki a bókokat írogatja hogy milyen aranyos vagyok meg szivecskék stb. az ember néha azt hinné hogy elég jó úton haladok és még össze is jöhet a dolog. Miért nem akar velem eljönni sehova?

Figyelt kérdés
Ha megemlítek neki bármilyen a közös programot az a válasza, hogy majd megbesézljük. Mondta hogy szeret boxolni, felajánlottam neki hogy a kajak egyesületünkben van egy boxzsák és lemehetnénk néha boxolni, elkérem a kulcsot és csak mi ketten. Elhívtam már forralt borozni, biliárdozni/bowlingozni. Most meg akarom próbálni a vizipipát ha az se jön össze szerintem feladom. Velem van a baj? Vagy mit jelent ez?
2011. jan. 9. 17:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

jaaah meg kérdeztem hogy milyen a pasi ideálja: Nála magasabb, jófej, vicces, aranyos, izmos. Na én 10 éve kajakozom szal izomból nincs hiány. Magasabb is vagoyk nála.

3 nap múlva megkérdeztem hogy mi az első benyomása rólam jó/rossz mindent leírhat és azt mondtam idézem" jó fej vagy, vicces, aranyos" na msot akkor az összes dolog kipipálva, mi lehet a cink?

2011. jan. 9. 17:08
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezek aztán csajos programok. Lehet a lánnyal van baj nem gondolod?
2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Panda Péter ***** válasza:
80%
nem vagy az esete, csak túl kedves, hogy lerázzon a francba, ahhoz meg túl tutyimutyi, hogy őszinte legyen.
2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
áh, azt modnta hogy ő őszinte, meg nem kertel megmondja ha valami gond van és ezt tapasztaltam is :||
2011. jan. 9. 17:10
 5/17 A kérdező kommentje:
facebookon levelezünk mivel a netük pár napja tönkre ment. Reggel 10-től háromig folyamatosan telóról beszéltnük facen 2db 10-15 perces megszakítással. :S :'((
2011. jan. 9. 17:11
 6/17 anonim ***** válasza:
"jó fej vagy, vicces, aranyos" Azt már nekem is mondták lekoptató szöveg ha tetszenél akármerre elmenne veled az első szónál...
2011. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mi legyen próbálkozzak még vagy nagyon angy hülyét csinálok magamból? :'(
2011. jan. 9. 17:14
 8/17 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős probléma, velem is volt már ilyen. Talán inkább személyesen próbálkozz úgy nem vesznek ennyire hülyébe. Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy csak unalmas percei kitöltésére vagy jó neki. Szórakoztatod növeled az egóját, jól esik neki, de viszonozni már nem akarja....
2011. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Személyesen... :/ ha elbírnám rángatni....
2011. jan. 9. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:
Témából se lenne hiány kiolvastam a kedvenc könyvét meg azt is amit most olvas megnéztem a kedvenc filmjeit szal felvagoyk készülve a csajból, eddig nem sok lányért tettem meg ilyeneket... :/
2011. jan. 9. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!